Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért csinálja ezt az 1 évesem?

Miért csinálja ezt az 1 évesem?

Figyelt kérdés

13 hónapos a kisfiam. Sosem volt egy nyugodt baba, jön-megy, pakol, cseverészik. Viszont egyszerűen képtelenség lekötni a figyelmét. Azt vettem észre, hogy ébredés után 1-2 óráig elvan, szöszmötöl, pakol a lakásban, de ha már elkezd unatkozni, és mondjuk épp nem tudunk kimenni, mint pl ebben a dög melegben, akkor egyszerűen képtelenség lekötni a figyelmét, és egyfolytában ölbe kéredzkedik! -próbálok mindenféle játékkal előrukkolni, de mind hiába, annyira nyűgös, mindig felveteti magát. Ezt úgy képzeljétek el, hogy még pisilni sem tudok kimenni egyedül, volt, hogy együtt csücsültünk a WC-n :D. Gondolom, melege van, vagy fogzik, ezt sajnos nem kérdezhetem meg tőle...de nálatok is ez volt/van? És újonnan semmit nem eszik a sajton, párizsin és a kenyeren kívűl :( Sem a pépes kanállal, sem a darabos kézzel! Semmit :(

Voltaképpen arra szeretnék itt a halandzsa után kilyukadni, hogy Ti mit szoktatok játszani egy év körüli gyerkőcötökkel, mennyire vannak el egyedül, és nálatok is gyakori-e, hogy ölbe akar mászni, de ilyen brutálisan sokszor!?


2013. aug. 7. 13:30
 1/5 A kérdező kommentje:
És vajon jól teszem, hogy mindig felveszem? Félek, hogy hozzászokik, hogy mindig cipelve van a popsija...
2013. aug. 7. 13:31
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha fáradt a lányom, akkor ő is sírósabb, nyűgösebb, de én a wc-be soha nem vinném magammal.

Inkább sírjon fél percig, kibírja, de a wc-zés magánügy.

2013. aug. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy válaszoltál. Megragadtad a lényeget...:/
2013. aug. 7. 15:07
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én 1 évesem ebben a melegben szopizni szeretne gyakrabban, azért jön többször ölbe. DE amúgy mászik utánam mindig, szóval csak akkor játszik el egy helyben, ha én is abban a helységben tartózkodom. Bár nem ez volt a kérdés lényege :) a wc témát én is nyitott ajtónál intézem, bár föl nem kell vennem, elücsörög az ajtóban addig. A kedvenc elfoglaltsága mostanában a ki be pakolás, cipősdoboz, ruháskosár, pár pakolható tárgy és boldogság van. Ezen kívül szülinapjára kapott fp játszóasztalt, azzal is játszik többször egy nap. Nem tudom, a lakásotok engedi-e, ma ebben a forróságban a régi kiskádjában pancsizott majd egy órát az előszobában ahol kő van, nagyon élvezte. Addig én elmosogattam stb, mert a konyhából pont ráláttam. Csak egy ötlet...
2013. aug. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Milagros ***** válasza:
Ugyan ez a helyzet velunk is, wc re is egyutt megyunk, o is 13 honapos az en kislanyom ! ezt a meleget a felnottek nem birjak, nem hogy a mi kis dragasagaink !
2013. aug. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!