Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mentetek már el bulizni,...

Mentetek már el bulizni, mikor pici volt a baba?

Figyelt kérdés

Az én ikreim (fiu-lány)

6 hónaposak tápisok. Lenne egy lánybúcsú és el szeretnék menni, de apa azt mondja hogy ne mennyek mert a gyerekek mellet van a helyem nem egy buliban.

Voltak már nélkülünk, amikor a férjemmel mentünk hétvégére.

Néha már megfulladok a kötelességtől.

Éreztetek már igy?


2009. nov. 11. 13:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

"apa" azért nem akarja, hogy elmenj, mert nélküle mennél, és neki kellene vigyáznia a babákra.

menj el nyugodtan, jár neked a kikapcsolódás.

kérdésedre válaszolva, koncerten voltam 8 hónapos korában, akkor a férjem vigyázott rá.

11 hónapos korában fesztiválra mentünk (csak egy éjszaka volt), akkor anyósom vigyázott rá.

ennyi.

2009. nov. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Férjed kicsit önző.

Vele nem volt baj, ha elmentél, csak nélküle baj?

Menj csak el, ő meg maradjon otthon és babázzon :-))

2009. nov. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakoznék :) szerintem is menj. Max. ha a párod elviseli kérd meg az egyik nagymamát is, hogy legyen segitsége.
2009. nov. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen.És el szoktam menni.Egyszerűen szükségem van arra hogy kikapcsoljak.

Mi többnyire az apjával felváltva szoktunk bulizni (persze ez kb 3-4 havonta 1-1 napot jelent),de volt már ugy hogy házibuliban voltunk vittük a lányomat is(15 hónapos) és normál módon letettük egy félreeső szobában aludni.Nem volt semmi probléma csak igy viszont viszonylag korán kellett nekem is lefeküdni aludni.

Amugy nem értek azzal egyet hogy akinek gyereke van az már ne is menjen kikapcsolódni mert az elitélendő!Ez baromság inkább kiengedem a gőzt és üdén, frissen,feltöltődve tudok utána a gyerekkel foglalkozni:)

2009. nov. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Az én lányom 3 hónapos volt mikor lánybucsúra mentem én is,pedig szopizott csak!Szerencsém volt, mert a győri barátnőmnek a Balaton mellé szerveztük a bulit(B.almádiba),én pedig a buli helyszínétől 10 percre lakom(Felsőörs),így 3 óránként hazamentem szoptatni!Éjfélig voltam,apa ügyesen megoldott mindent!

Rá egy hétre volt az eküvő,akkor pedig 24 órára hagytuk anyukámékra,akik nálunk vigyáztak rá!Volt sok lefejt anyatej,semmi gond nem volt!

Nyugodtan menj el!Neked is jár a kikapcsolódás,van azoknak a gyerekeknek apjuk is,talán kicsit fél velük egyedül maradni!?

Jó mulatást!

2009. nov. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan menj el!! Az én fiam is fél éves volt, amikor elmentem először, már nagyon nagy szükségem volt rá. A férjed meg kicsit önző, ő minden további nélkül eljárhat, de Te el ne mozdulj a babák mellől? Ha ő csinálná meg mind azt, amit Te megcsinálsz nap mint nap, már biztosan feladta volna. Menj és érezd jól magad.
2009. nov. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia


Gondolom ő meg "szó nélkül" elmegy néha-néha a haverokkal...

Ha neki jár,akkor neked is!!!

Főleg,hogy tápisok. Mert még ha anyatejesek lennének,akkor még oké,hogy ne menj,mert ügye lehet,hogy nem lenne neki egyszerű melegítgetni a lefejt tejed..

/Bár gondolom sokan elmennek így is,ahogy az előbb írtam../


Amúgy még úgy nem éreztem mint te,de volt nekem is mehetnékem...:)


További jó babázást neked!

Üdv.,egy 3.5 hónapos gyönyörű kicsi lányka anyukája :)

2009. nov. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
20%
mennyek az menjek akart lenni?Nem tartozik a témához, de miért nem tudnak az emberek helyesen írni?
2009. nov. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, elfogok menni ő pedig babázik. Most mondtam meg neki, egy kicsit húzta az orrát, de ez van, azt mondta majd áthívja pár haverját. (mi lesz itt?) Egyik se tud bánni a gyerekekkel, majd ha jön a kakis pelenka előre látom magam elött. Az ő gyerekei is.
2009. nov. 11. 13:38
 10/10 A kérdező kommentje:
Bocsánat MENJEK.
2009. nov. 11. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!