Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig dolgoztatok? Májusra...

Meddig dolgoztatok? Májusra vagyok kiírva és azt beszéltem a párommal (és a főnökömmel), hogy március elején szeretném abbahagyni a munkát, hogy tudjak készülni a baba jövetelére. Ti a szülés előtt mennyi idővel mentetek el "szabira"?

Figyelt kérdés
2010. dec. 27. 14:33
 1/8 anonim ***** válasza:
36.hétig dolgoztam irodában. 39.héten szültem.
2010. dec. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én a terhességem 17. hetéig dolgoztam, mert kirúgtak utána :(
2010. dec. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én most vagyok 34 hetes és januártól már nem megyek vissza dolgozni, azaz 35. terhességi héttől. Február 8-ra vagyunk kiírva. Hozzáteszem én veszélyeztetett vagyok, de mivel szuperül érzem magam és a baba is, nem éreztem szükségét annak, hogy otthon legyek. Persze ha a baba úgy kívánta volna, akkor megtettem volna, de így jobb volt mert én így voltam kiegyensúlyozott és ez a babának is jobb, mint egy otthon lévő depis anyuka:)
2010. dec. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
30 hetesen jöttem el,mert már nem birtam ülni.Nagyon nyomta a baba a medencémet,nagyon fájdalmas volt az a sok ülés.Valószinű a súlya miatt,mert 4,30 kilóval született.De ha nem fájt volna semmim, biztos dolgozik a 9.hónapig.
2010. dec. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Most 32 hetes vagyok, de már a szabimat töltöm. Maradt decemberre 16 napom, ki is vettem. Januártól pedig táppénz, mert sokat kell feküdnöm. Sokat keményedtem, meg elkezdett nyílni a méhszájam. Irodai munkát végzek, de 1-2 óránál többet nem esik jól a gép előtt ülni. Pedig eredetileg úgy terveztem, hogy a januárt simán végigdolgozom.
2010. dec. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
18 hetes vagyok,21 hetesen megyek táppénzre.Ha lehetőségem lenne,dolgoznék tovább is.
2010. dec. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Május közepére vagyok kiírva. Ha minden rendben lesz, akkor április 1-től hagyom abba a munkát. Irodában dolgozom, hetente 1 napot már otthon vagyok.
2010. dec. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
márciusra vagyok kiírva és november közepétől nem dolgozom.
2010. dec. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!