Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A pufi mellény és az overál...

A pufi mellény és az overál közötti időszakban kell kabát, vagy elég a mellény?

Figyelt kérdés
Szóval van egy pufi mellényünk(utálom,mert elég rövid,nem nagyon takarja a derekat,ha lehajol benne). Télre overált szeretnék. A köztes időre vegyek egy meleg kabátot ugye? Bélelt nacival hordanánk.Remélem érthetően fogalmaztam. Ja 1,5 éves a babó.
2013. okt. 17. 15:40
 1/6 anonim ***** válasza:
A mellényt mi mostanában használjuk. Kicsit ha hűvösebb van, akkor adom rá. A hátát melegíti, de a karja szabadon van, így tud matatni az udvaron, és bandázni a kutyákkal. Overált majd akkor gondoltam ráadni, ha a hőmérséklet megkívánja. Szerintem szerezz be egy kettő közti vastagságú kabátot. Nem kell baromi vastag télikabát. Egy orkánosabb külsejű, és poláros belsejű megfelelő. Az alá még tudsz adni neki pulcsikat.-szerintem
2013. okt. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekünk van pufimellényünk, amit mostanában hord, de 10 fok körül az már kevés, mert ugye 2-3 pulcsit mégsem adok rá, szóval akkor jön a kabát (van kettő is, egy világos és egy sötét), az overált én már csak 10 fok alatt gondoltam a fiamnak. Szóval, szerintem kell kabát, vagyis én adok a fiamra.
2013. okt. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akkor veszek,szerintem is hüvősebb időben kevés már a mellény. Egyáltalán 1,5-2 éves gyerkőcnek overál kell télre? Ilyen egybe vagy milyen jellegű?
2013. okt. 17. 16:20
 4/6 A kérdező kommentje:
Ilyen pufi jellegű kabi jó nem? Nem is az a kályha meleg,de azért hüvős időben talán kéne... ?
2013. okt. 17. 16:22
 5/6 anonim ***** válasza:
mi most átmeneti kabátot használunk meg harisnya nadrág stb. viszont már megvettem az overált, két részes, úgyhogy én már mást nem is veszek neki
2013. okt. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

2-es vagyok.

Én még nem vettem meg az overált a fiamnak, de mindenképp kétrészest szeretnék majd venni neki.

Kabátból van egy világosabb, ilyen pulcsi jellegű, ami belül tiszta szőrös, jó meleg, a sötétebb az kötött, kapucnis, bélelt. Egyik sem télikabát, inkább ilyen átmeneti. Azt sajnálom csak, hogy nem vízhatlan anyagból vannak, de ha esik, akkor úgysem megyünk ki. A múltkori lehűléskor már ezeket adtam rá, de most újra előkerült a mellény.

2013. okt. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!