Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megfazas eseten mit adjak...

Megfazas eseten mit adjak 4,5hos kisfiamnak? Kohog, tusszog, es tele az orra (nincs eldugulva meg).

Figyelt kérdés
A mellkasat bekentem kohoges elleni kremmel, mentolos illatu.Adtam neki kicsi paracetamolt, ezen kivul mit tehetek meg h meggyogyuljon?2napja tart nala, ma reggel mar nem tudott aludni,mert zavarta az orra-torka.Anyatejesek vagyunk.
2009. nov. 11. 13:37
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
Sinupret cseppeket. Ez homeopátiás, recept nélkül kapható és hatásos. Ez mellett még napi 2xfél ampulla Calcimusc-t. Érdemes még adni - nem csak betegség idején - Cebion (C-vitamin) cseppeket.
2009. nov. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Vidd el a dokihoz mindenkeppen, o meg nagyon kicsi ahhoz, hogy te otthon kezeld!!!

Miert nem akarod elvinni a haziorvoshoz?

2009. nov. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kisfiam 5,5 hónapos, már háromszor volt geteg, nagytesó hazahozza...

Nátha esetén az orrát állandóan tisztítani kell, mert könnyen fülgyulladást kaphat. Én porszívozni szoktam, naponta többször, amikor éreztem, hogy tele az orra. Előtte kitöröltem tengeri só kivonatú orrcseppel. A gyógyszertárban lehet kapni, direkt csecsemőknek valót.

Viszont ha köhög is, akkor én elviszem orvoshoz. Kapott szirupot, jó volt neki. Szerintem jobb lenne, ha elvinnéd, főleg a köhögés miatt. Azt már tényleg egy szakember tudja megmondani, hogy melyik köhögésre milyen szirup a jó.

2009. nov. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Orrszívás, c-vitamin csepp, tengervizes spray-én ezt adom 8hós náthás lányomnak.

Mivel nagyobb gyümölcslevet facsarok neki délután, mellette javában szopik.

Reggelre lázas volt (nem magas), adtam neki egy nurofen kúpot.

Ha holnapra sem javul, elviszem orvoshoz.

Úgy néz ki, hogy mindemellet még fogzik is.

2009. nov. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Vittem en orvoshoz 2hete,akkor meg csak a mellkasat ereztem. De nem volt semmi baja.Amugy 1 orvos latogatas itt 55Euro. De holnap mar viszem is mert kohog es nem akarom h nagyobb baja legyen, penz ide vagy oda... A fulet ma reggel ota birizgalja. Koszi a tanacsokat.
2009. nov. 11. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!