Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy van el órákat magában...

Hogy van el órákat magában egy pár hónapos csecsemő?

Figyelt kérdés
2013. okt. 17. 20:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Alszik úgy.
2013. okt. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Órákat sehogy, és nem is elvárható. Társas lény, szeretetre, fizikai közelségre, és kommunikációra vágyik.
2013. okt. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mondjuk úgy hogy számára minden (képek, hangok, illatok ésatöbbi) új, ebből adódóan pedig érdekes. Így aztán sose unatkozik. Legalábbis ez az én elméletem.
2013. okt. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Persze ébren gondoltam...


Pont ez az, hogy ő még nem tudja magát lefoglalni, na meg hiába új minden, megától a dolgok nem változnak körülötte.


Nehezen képzelem el, hogy órákig nézeget egy baba, vagy fogdos egy játékot. Mással mivel kötné le magát?

2013. okt. 17. 21:00
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem köti le magát, az én 2 hónaposom kb 15 percig játszik a játszószőnyegen, de azt is csak úgy élezi, ha nézem közben :)
2013. okt. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A kisfiam 5 hónapos és bizony 1 órát simán elvan :) nagyon szépen eljátszik egyedül.
2013. okt. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
50%

A pici csecsemő még csak újszülött és pár hónapos babát jelent, ugye, arra gondolsz? Mikor még nemigazán mozognak.

Nekem a kisfiam is ilyen volt, elláttam őt, evett, tiszta pelenka, beraktuk magunk mellé a járókába a szobába és ott elvolt, elnézelődott, hangja sosem volt. Ő a 3.babám a két nagy sem olyan nagy, mert mikor született a pici, 20hós és 3,5éves volt a két nagyobbik. Szóval a nappaliban játszottunk a nagyobbakkal, a kicsi meg elnézelődött egy darabig, hallgatózott, és szépen elszenderedett. Akkor nyekergett, ha éhes volt. :) Olyan nyugibaba volt, mintha csak egy kis szobanövény lett volna! :) Viccet félretéve, mindig körülöttünk volt, éjszaka aludt csak a hálóban a saját ágyában, napközben körülöttünk. Valószínűsítem, hogy érezte a jelenlétünket, hallotta a hangunkat és így jól érezte magát. Tényleg elvolt "magában". Később többet nézelődött, raktunk fel neki játékokat a játszószőnyeg ívére, egy kis tüköset, na az fél óra volt, amig nagy szemmel magát nézte. :) Minden nap! Utána meg szép csendben aludt újra egy kicsit. Alig lehetett észrevenni, hogy van! :)

2013. okt. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
7-es: sajnálom szegényt. Én is kisebb gyerek voltam, velem is hasonlóan "foglalkoztak", mondták hogy a második gyerek az asztal alatt is felnő... Sosem tudtam magam túltenni rajta, pedig nem az én hibám, hogy nem lettem első, ezzel sosem fogom tudni felvenni a versenyt. Ne mindig a nagyobbak legyenek a fontosabbak, néha a kicsivel is foglalkozz a nagyobbak helyett, ne csak őt hagyd magában, csak azért mert csendesebb típus... Hidd el, nagyon rossz érzés, én felnőttként sem tudtam magam túltenni azon hogy másodrangú vagyok.
2013. okt. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

8-as- egy percre sem hagytam magára amig kicsi volt akkor sem.... Írtam is, hogy mindig mellettünk volt a járókában!

Jesszus- ne általánosíts légyszives....

Már 20hónapos a picim, és iszonyú aktív- és mivel a két tesója oviban van- így most csak vele vagyok otthon. Most éppen alszik! Ne haragudj, de nem szeretem az ilyet! Egyből általánosítasz azért, mert veled máshogy bánt az anyukád.


7

2013. okt. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

és légyszives a sajnálatodat is tarsd meg magadnak, mert az én gyerekeimnek nincs rá szüksége.....

7

2013. okt. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!