Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy van el órákat magában...

Hogy van el órákat magában egy pár hónapos csecsemő?

Figyelt kérdés
2013. okt. 17. 20:41
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Amíg csak egy babám volt, én is nehezen képzeltem el, hogy egy csecsemő csak úgy ellegyen magában. De a második babám nekem is olyan volt, mint a 7-es válaszolóé. Ha órákat nem is, de egy órát rendszeresen elvolt a járókában úgy, hogy közben nézegette a fényeket, mi meg ott matattunk körülötte a nagytesóval. Ha olyanja volt, simán bealudt mindenféle közreműködés nélkül (erről később leszokott sajnos.) És nem, egy pillanatra sem kell sajnálni, mert ha szólt, azonnal ott teremtem, volt hordozókendőnk is, aminek a segítségével úgy tudott hozzám bújni, hogy közben a naggyal is tudtam foglalkozni, vagy épp a háztartás sem szaladt. Sőt, éjjel egy ágyban aludt velünk. Nem kell sajnálni egy kisbabát azért, mert nincs a nap minden percében foglalkoztatva.
2013. okt. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszi. Akkor úgy tűnik babafüggő is.
2013. okt. 18. 20:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!