Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónaposnak hányszor főzitek...

7 hónaposnak hányszor főzitek ki a cumisüvegét?

Figyelt kérdés
2013. okt. 18. 17:37
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Már nem szopizik. Eddig minden evés után kifőztem és nagyon vízköves lett az üveg. gyógyszertárban kértem citromsavat, azt halottam az jó erre, de a patikusnő azt mondta, hogy felesleges és nem szabad ezt ennyire komolyan venni, elég hetente kifőzni. Nem tudom összefügg-e, mert a foga is jön, de azóta fáj a hasa.
2013. okt. 18. 17:40
 2/11 anonim ***** válasza:

2 honapos kora ota tapszeres a lanyom hetente foztem ki neki csak. Mar most nem is szoktam csak ha ujat veszek. 8 honapos mult. Az eg vilagon semmi baja tole.

De am en hallottam tippnek egy par csepp ecetet is h attol se vizkovesedik el az uveg. Ja es ha ennyire komolyan veszed a sterilizalast akkor vegyel inkabb egy sterilizatort es hasznald azt. Attol nem lesz olyan az uveg. De en egyetertek a gyogyszertarossal.

2013. okt. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Az én fiam 6 hónapos, de már én sem veszem olyan szigorúan a sterilizálást. Eddig a Chicco fertőtlenítő folyadékot használtam, minden használat után sterilizáltam.

Most már csak 3-4 naponta fertőtlenítem a cumisüvegeket, tálkát, kanalat.

2013. okt. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
6 hónapos, már egyátalán nem főzöm. csak a cumikat nagyritkán. igaz nekünk rendes üveg van ,az könnyebben tisztítható.
2013. okt. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Hetente főztem ki. Teljesen igaza van a gyógyszertárosnak.
2013. okt. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
6hónapos a kislányom de már 4 hónapos korától nem főzöm ki neki az üveget csak havi 3-4 alkalommal de minden etetés után szépen elmosom mosószeres vízzel. rendes üveg fajta cumisüvegünk van
2013. okt. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
őszintén? első gyereknél kb minden alkalommal,másodiknál egyszer sem,szépen elmosogatom és kész :)
2013. okt. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Most 8 hónapos, és én hosszú-hosszú hónapok óta nem főztem ki... Semmi baja. Forró vizes alapos mosogatás, és kész.

Szerintem többet ártasz vele, mint használsz, nagy már a te 7 hónapos babád! :-)

2013. okt. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ekkor már nem vagy csak 2hetente esetleg!


Ahogy a mondás is van,lehet ,h nem pontos:


Első gyereknél kifőzöd a cumit

Másodiknál csak megmosod

Harmadiknál már a kutya hozza vissza :))))

2013. okt. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
2 hónapos kora óta hetente- 2 hetente bedobom Chicco fertőtlenítőbe. Ennyi. Nincs baja!
2013. okt. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!