Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bevezethetem a bolti tejet 11...

Bevezethetem a bolti tejet 11 hónaposnak, ha már nem hajlandó tápszert inni?

Figyelt kérdés
A boltit kell forralni, vagy nem?
2013. szept. 29. 20:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
36%
Igen be. Es kell forralni ha magas szazalekut veszel azt higitani is kell kis vizzel ne legyen neki tul eros. :-)
2013. szept. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
65%
Mindenképpen forralni kell. 2,8%-os tejet adtam nekik, először fele arányban higítva, ha nem ütötte ki, pár naponként lehetett csökkenteni a víz arányát, növelni a tejét.
2013. szept. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 Jégtánc ***** válasza:
95%
Bevezetheted ,ahogy előttem is írták vízzel higítva.Forralni csak a friss tejet kell.
2013. szept. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Köszi! De nem baj, hogy egyből csak azt adok? Mert azt olvastam alapesetben ha 230-at iszik tápszerből, akkor abból először csak 30ml legyen a tej, majd egyre több. De ő egyáltalán nem issza már a tápszert.
2013. szept. 29. 20:45
 5/20 anonim ***** válasza:
51%

Forralni nem kell, ha bolti tej.

Én úgy tudom, először keverve kell bevezetni és fokozatosan mind többet adni.

Én így fogom majd csinálni.

2013. szept. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

elsöre csak keveset adj és látod akkor hogy van-e rá érzékenység

ha nincsa dhatod neki, elvileg nem kell forralni de én tuti forralnám engem az megnyugtatna.

2013. szept. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
3%
Kell forralni!!!!! A bolti tejet is. Es eleg eloszor fele fele aranyban higitani a magas szazaleknal. De forrald fel a tejet mindenkepp. Ne add csak siman.
2013. szept. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Köszi! :) Érdemes a drágább minőséget venni? Pl MIZO. Nálunk elég nagy különbségek vannak az árak között. Természetesen nem számít a pénz, csak ha nem muszáj nem venném a drágát.


Olvastam még, hogy pótolni kell a vitaminokat, mert a tápszerben sok van. Mivel pótolhatnám?

2013. szept. 29. 20:52
 9/20 anonim ***** válasza:
Eleinte inkabb a minosigit vedd meg es azzal probalkozz. En igy tettem. Plusz vitaminokat meg h mit adj neki hmmm errol inkabb a gyerekorvost avgy a vedonot kerdezd meg. De szntem amiket most szed kulon plusz semmi nem fog kelleni.
2013. szept. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
8%
Elso vagyok. Nagy okosak ugynazt irtam szinte mint mindenki emgis miert pontoztatok le????? Birom a nagyon ezeket a fenomenalis szupereket h pontozni azt nagyon tudtok de ertelmesen valszolni azt nem. Legyen szebb estetek ettol es nagyobb orom sose erjen.
2013. szept. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!