Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha egy 16 hónapos baba igaz...

Ha egy 16 hónapos baba igaz ruhástól de ráül a bilire és tetszik is neki akkor szerintetek elkezdjem a bilire szoktatást?

Figyelt kérdés
2013. okt. 18. 20:46
 1/5 anonim ***** válasza:
33%
Két éves kora előtt még korai.
2013. okt. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%
Meg lehet próbálni, de lehet, hogy csak játszik.
2013. okt. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan kezd el. Nem szabad erőltetni, de ha érdekli, megpróbálhatjátok. Ha nem sikerül, hagyd, viszont ha igen, akkor dicsérd meg, és szerintem menni fog máskor is. Mi is korán kezdtük, kb mint ti, és most 20 hónaposan teljesen szobatiszta a kislányunk (az ágytisztasággal vannak gondok, de nem kapkodunk). Nálunk is ő érdeklődött a bili iránt, "megpisiltette" a plüssmaciját, egyértelműen tudta mire is való a bili. Aztán egyszer csak ő is oda akart pisilni, 1-2 baleset volt, aztán már az sem.


Próbálkozzatok! Ha nem megy, nem dől össze a világ.

2013. okt. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan próbáljátok meg, nem kell erőltetni, de nyugodtan lehet próbálkozni.
2013. okt. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Enyém is ráül pár hónapja ruhástól a bilire, most 20hós, és én is próbáltam ruha nélkül is, többször is, de nagyon sírt és úgy nem tetszett neki.

Bezzeg ruhában trónol rajta ezerrel és mondja hogy pssss, mintha pisilne! :)

Majd jövö nyáron...

2013. okt. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!