Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megengedhetem a babámnak,...

Megengedhetem a babámnak, hogy bevegye a szájába a fürdős kisjátékokat? Nem lesz baja a fürdető gél habjától?

Figyelt kérdés
2009. nov. 11. 20:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom mivel fürdeted, én a gyógyszertári mosdókenőccsel, attól nincs semmi baja.
2009. nov. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szia,

szerintem ha akarod, ha nem úgy is a szájába veszi, és nyel a habból is. Nálunk is ez van, aztán rájön hogy rossz íze van és utána már nem csinálja.

Biztos hogy nem lesz baja tőle, nem egy kiló habot nyel..

Minden jót!

10 hós anyukája

2009. nov. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Gabi szappanmentes fürdető gél. Megkóstoltam a habot és a vizet, nincs íze. (Ne nézzetek hülyének kérlek! :S)
2009. nov. 11. 20:15
 4/6 anonim ***** válasza:

:D:D:D:D

Nyugi, nem lesz tőle baja. De azért a habot ne egye. A nővérem lánya egyszer azt csinálta, hogy az anyja szó szerint egy pillanatra félrenézett, és a fürdőszivacsot szívogatta... Nem lett semmi baja.

2009. nov. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát az én babám a fürdőhabot is eszi és a positörlő kendőből is kiszívja a nedvet, főleg az aloe verás csíkokkal ellátott Johnson´s ízlik neki, már ha sikerül pelusozás előtt megkaparintania a tasakot. Egyelőre semmi baja és elég régóta űzi ezeket a dolgokat. Most 13,5 hós.:)

2009. nov. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
sztem nem kéne ennyit aggódni.nem bántásból irom.de már lassan a szülők semmit nem engenek a gyerkőcnek.annak idején mikor mi kicsik voltunk a tyúkszartól kezdve mindent megkóstoltunk és itt vagyunk.
2009. nov. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!