Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megengedhetem neki, hogy...

Megengedhetem neki, hogy másszon a konyhában, ahol járólap van?

Figyelt kérdés
Még csak 2 hete mászik a lányom, de eddig nem engedtem, hogy a konyhába kijöjjön utánam, mert szerintem hideg a kezének a metlakit ill. a konyha kő mégiscsak jobban koszolódik, mint a szoba v. a nappali. Ha konyhában voltunk járókában játszott. Ti megengeditek a babáitoknak, hogy a kövön másszon?
2008. szept. 25. 16:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én igen.Az én babám egész nap a földön van,ezért annyit teszek,hogy hosszú ujjú bodyt,mellényt és melegebb nadrágot adok rá+kiscipőt,hogy ne fázzon.Ő nem sokáig van el bezárva.
2008. szept. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom is mászott mindenhol,még a strandon a betonon is(igaz akkor nyár volt).Nem lesz baja,legfeljebb kicsit koszosabb lesz.Nyugi!
2008. szept. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ez a járókás dolog max. 15-20perc, tovább nem hagyom benne, csak amíg feldobom a kaját. De akkor megengedem, hogy kint is másszon.
2008. szept. 25. 18:22
 4/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan engedd ott is mászni. Nálunk az egész lakásban járólap van, és mivel egy légterű, más padlón nem is tudott volna mászni (a szobáink csak pici lyukak, ott parketta van). Ha esetleg nagyon piszkos lenne már a kis keze, töröld le nedves törlőkendővel, és kész. Nem árt egy kis baci úgysem. :) És ne aggódj, nem fog felfázni. A pelus úgyis védi a popóját.
2008. szept. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!