Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ma van a szülinapom. Szerintet...

Ma van a szülinapom. Szerintetek megengedhetem magamnak, hogy ész nélkül mindent bezabáljak bűntudat nélkül?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a kalóriák nincsenek tekintettel a szülinapomra, de annyi finom kaja, süti, csoki, chips, üdítő van itthon. Szerintetek ma úgy istenigazából befalhatok mindent amit csak akarok? :$

És ha mondjuk alapjába véve koplalok akkor ez milyen hatással lesz a fogyókúrámra?


2010. dec. 12. 14:11
 1/10 Saten ‫҉ ***** válasza:
100%
ne koplalj ez biztos... de bakker! Mégiscsak a szülinapod, soha többet nem leszel pont annyi éves mint most. Amúgy meg boldog szülinapot, de nekem is küldj egy kis sütit :P
2010. dec. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

hát, nem tudom, te hogy vagy véle, de szerintem a bűntudat nem azon múlik, hogy hány igenlő és hány nemleges választ kapsz tőlünk, hanem ez belülről motivált dolog. :)

am, isten éltessen!

2010. dec. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Azt hiszem igazad van. Most ettem csokit meg sajtos rudat és hatalmas bűntudatom van, pedig nem lehetne azt mondani, hogy állandóan valami kifogás miatt vétkeznék. Szégyellem magam :$. A jókívánságokat pedig köszönöm.
2010. dec. 12. 14:36
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

ohh Istenem, átélem, amit te. ugy ennék úgy zabálnék, mert alapjábavéve én is koplalok. De olyan bűntudatom lenne, ha most ennék, de ezt még 1 hétig csinálom s kitüztem a szombatot, hogy bezabálok, az idegeim tropák már.

KÉRLEK EGYÉL MA, A SZÜLETÉSNAPOD VAN, 1X EGY ÉVBEN. Tudom utána, ha nem ennél sikerélménynek könyvelnéd el, de huuu. Majd yrd meg, hogy tettél.

ISTEN ÉLTESSEN SOKÁIG.

Kitatás a továbbiakban.

2010. dec. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Boldog szülcsit! szerintem ma megengedheted magadnak! :) puszi
2010. dec. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

én minden 2-3 hetente csinálok csaló napot.

és semmi bajom nincs tőle,feldob,jobban érzem magam tőle és még azóta gyorsabban is fogyok.

úgyhogy nyugodtan ehetsz egy napon annyit amennyi belédfér :DD

és boldogszülinapot :)

2010. dec. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

szerintem ha már az a vágyad hogy befalj mindent ott már nagy gondok vannak. valószínű olyan a diétád hogy mindent megvonsz magadtól. kiegyensúlyozott étrend mellett nem éreznéd soha azt hogy mindenből bezabálj.

nyugodtan egyél szülinapi tortádból meg rendes kaját is és nem lesz semmi bajod. pláne ha sportolsz.

2010. dec. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan zabálj be ma.

Holnap meg folytatod a fogyókúrát, ahogy eddig, nem lesz semmi bej :)

2010. dec. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

nyugodtan egyél, és ne legyen utána bűntudatod

egy napon nem múlik semmi

én is fogyózok de nekem kari lesz az amikor eszek sütit

egy nap ez nem a világ vége

és ma van csak szülinapod, gondolj bele mindneki neked sütött, fözött és te mindenre nemet mondasz ez csak elronthatja az egész napod, és szülinapod van ne rontsa el az egész napod az h nem ehetsz a sütidből

boldog szülinapot:)

2010. dec. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Boldog szülinapot!

Szerintem nem lesz semmi baj, ha egyszer sokat eszel... ha nagyon bántana, akkor holnap, holnapután sportolj kicsit többet és úgy fogod érezni, hogy "ledolgoztad" azt, amit szülinapodon megettél.... De anélkül sem lesz baj... legalábbis szerintem...

2010. dec. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!