Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van valaki akinek 7 hónaposan...

Van valaki akinek 7 hónaposan még nem fordult hasra a babája?

Figyelt kérdés
dévényire is járunk 3 kezellés volt eddig de nem változott- gyengébbek az izmai az átlagnál-ezt mondta a Dévényis, mikorra lehet változást várni- van olyan akinek eddig nem forgott a baba- és az érdekelne mi lett vele később

2013. okt. 21. 09:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Fiam 7 hónapos volt mikor átfordult hátról hasra, majd majdnem 9 mikor hasról hátra. Viszont onnantól, hogy át tudott forulni a hasára, csak úgy szeretett lenni. 8 hónaposan már kutya pózba vágta magát, és ebből ki is ült. 9 hónaposan elkezdett kúszni, de ez rövid ideig tartott nála 2-3 hétig, utána megtanult mászni. 10 hónaposan felállt kapaszkodva. Most 13 hónapos és járni tanul. Szerintem szépen behozta a lemaradást. Akkoriban én is izgultam, hiszen más babák már rég kúsztak-másztak, de a doktornő mondta, hogy semmiről nincs lekésve a fiam, és majd belejön ő is. Igaza volt.
2013. okt. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!