Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam április 11. -én...

Kisfiam április 11. -én töltötte az 1 évet. Császárral született. Mikortól lehet próbálkozni a 2. babával? Vagy először mindenképp menjek el dokihoz megnézetni a heget?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 16. 10:59
 1/10 anonim ***** válasza:
január 18-án volt 1 éves a fiam, most 4 hetes terhes vagyok. Nem tudom, a dokim mit fog hozzá szólni, de szerintem ez már jó, hiszen szülés és teherbeesés között eltelt egy év, majdnem 2 év lesz a szülések között.
2011. ápr. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én három gyerkőcöt szültem császárral. Az első kettő között majdnem három év van, a harmadiknál 6 év. Az tény, hogy mindig azt mondják pár évet érdemes várni a szülések között, de az a biztos, ha elmész ahhoz a dokihoz, akinél szültél, ő biztosan meg tudja mondani, hogy a méhed mennyire erős, hogyan bírna ki a heg egy új tágulást.
2011. ápr. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem azt tanácsolta a doki, hogy a szülés és a következő terhesség között legalább 1 év teljen el.
2011. ápr. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. ápr. 16. 13:13
 5/10 anonim ***** válasza:
Az én orvosom azt ajánlotta,hogy 9 hónapot várjak,mert akkorra áll vissza minden az eredeti állapotába ott belül!:)
2011. ápr. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Barátnőm császárral szülte első kislányát. A kicsi 7 hónapos volt, mikor anyukája újra teherbe esett! Persze nem ez a követendő példa, de 1,5 hónap múlva szülni fog, és eddig minden rendben volt, pedig már óriási a pocakja.

Szerintem próbálkozhattok már, de ha nagyon biztosra akarsz menni, nézesd meg magad az orvosoddal, és kérd ki az ő véleményét is!

2011. ápr. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A hoxa.hu-n van egy csaj, aki 2010 júniusában szült császárral. Ha minden igaz, most csütörtökön császározták a következő babával, kedden kellett befeküdnie. Tehát 10 hónap van a 2 kicsi között. Összesen 4 gyereke van a mostanival együtt, de nem tudom, mind császár volt-e, de a 3. baba műtéti úton született és most a 4. is.
2011. ápr. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Most néztem, az említett hölgynek, akinek 10 hónap van a két legkisebb között, ez a 3. császármetszése, csak a legnagyobbat szülte simán.
2011. ápr. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

szia. 3 császárom volt tavaly. a két szülés között (2. és 3. császár) 15 hónap telt el.

semmi gond nem volt. a legjobb terhességem volt, végig kihúztuk (kevés magzatvíz miatt a 2. korábban született), nem vált szét semmim, és a legnagyobb gyereket is 3-ra szültem, sokkal nagyobbat, mint a másik kettő.

DE, inkább nézesd meg magad, Te is akkor nyugszol meg.

2011. ápr. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek 3 hónapos volt a kisfia, mikor ismét terhes lett:)
2011. ápr. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!