Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol lehet megnézetni, hogy a...

Hol lehet megnézetni, hogy a gyereknek mihez van tehetsége?

Figyelt kérdés
A 16 hónapos fiam nagyon szereti a zenét és az éneket. Több dalt már énekel, persze nem a szövegét, hanem dúdolja, vagy ta-tázza. Dallamát visszaadja, egyértelműen felismerhetőek a dalok, amiket éneklünk neki. Nem túl korai ez?:)
2012. dec. 28. 12:56
 1/5 anonim ***** válasza:

de, viszonylag korai, ügyes a fiad.

Minden gyerek másban "jó", mindenkinek van egy erősebb oldala.

Nem hinném, hogy van egy ilyen általános "tehetségvizsgáló" központ.Azért vagy te neki, és azért vagy vele, hogy figyeld és segítsd a fejlődését.Ha látod, hogy egy bizonyos területen erősebb mint a kortársai, vagy jobban érdekli, akkor azt segítsd jobban, zenéljetek többet,hallgassatok dalokat.Vehetsz neki akár gyerek hangszert is.

Aztán majd a későbbiekben eldől, hogy tényleg extrán tehetséges-e vagy milyen érzéke van a zenéhez.

2012. dec. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én Érden az egyik bölcsiben találtam ilyet ,ha nem akarod beiratni ,hanem csak képességfelmérést akarsz ,az6000 Ft
2012. dec. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

De minek fizetni azért, amit már te is tudsz? A te fiadnak kiemelkedik a zenei tehetsége, ezt tudod, tehát ezirányban tudsz neki segíteni, zenebölcsi meg ilyesmi. Meg persze otthon sok zene, hangszer esetleg, ahogy az első írta.

Példának okáért az én fiam már kicsinek látszott, hogy sportban fog kiemelkedni, tehát a lehető legkorábban beírattam olyan helyre ahol tornáznak. Rettentően élvezi, sikerélménye van és ad egy pluszt. Én ezzel tudtam segíteni. Lehetőséget megadni, ha látjuk hogy valami tehetségnek kár lenne vesznie!

2012. dec. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=iwsQudFjXXE


Na ezt tehetségnek hívják! Szerintem ami nálatok van az inkább érdeklődés, tetszik neki, és nyilván azért is dúdolgat! Lehet, hogy tehetséges lesz, az meg idővel kiderül!

2012. dec. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Az utolsó hozzászóláson jót nevettem! A videó egy poén, nem valódi...
2017. szept. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!