Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak a kisfia is ennyire apás?

Másnak a kisfia is ennyire apás?

Figyelt kérdés
Kisfiam 15 hónapos. És borzasztóan apás. Nálunk nagy a családi idill, mindenki kiegyensúlyoztt, kisfiam is boldog, izgága kis kópé. boldog. Viszont amikor apa is itthon van, akkor szinte megszűnök létezni számára, ha megyünk valahová, csak apához akar felkéredzkedni, egyfolytában utána megy, ha pl fogzás miatt nyűgös éjszaka, akkor előfordult, hogy csak apánál nyugodott meg. Én ennek egyébként nagyon örülök, főleg, hogy úton a második baba is, így kissé mentesülök az emelgetéstől, de bevallom, egy kicsit zavar is, olyan mintha jobban ragaszkodna az apjához. Azt már mondja is hogy APA, na de azt, hogy ANYA, azt nem...másnál is volt ez így, fog ez még változni? Végtelenül örülök neki, hogy ennyire jó a kapcsolatuk, de úgy érzem, velem nincs olyan jól el a kisfiam...ugye ez normális?
2013. okt. 21. 13:50
 1/4 anonim ***** válasza:

nálunk is ez a helyzet:) mivel én vagyok egész nap a kisfiammal, örülök, hogy ilyen jó 'haverságban' vannak a fiúk, és egy kicsit szusszanhatok a nap végén, amikor hazajön a párom a munkából.

nálunk Apa a huncutság és a móka, én meg a fegyelmező, gondoskodó vagyok. nem kérdés, hogy miért szeret annyira az apjával lenni :)

2013. okt. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az en kisfiam 14 honapos es szorol szora ugyanez a helyzet mint nalatok. Eloszor nagyon rosszul esett, de most mar kezdek (vagy inkabb probalok :-)) hozza szokni. Vegulis nagyon jo hogy ennyire kotodik az apjahoz, bar nekem is rosszul tud esni amikor ejjel csak neki nyugszik meg. De ha apa nincs jelen akkor jon hozzam, bujik, minden ok. De onnantol hogy apa hazaer csak es kizarolag o a vilag kozepe a kisfiamnak!
2013. okt. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez van :) Az én fiam 20 hónapos. Már pár hónapja kezdődött ez. Ha apa nincs, én vagyok a mindene, na de ha apa itthon van, akkor én "ennyi voltam" :) Én betudtam annak, h apa sokat dolgozik, és örül a kicsi, ha látja, ha vele lehet. Azt sem tartom kizártnak, h unja a fejem az egész napos együttlétektől :D
2013. okt. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez van :) 13 hónapos. Az apukája csak hétvégente jár haza,először tartózkodó vele és csak óvatosan figyeli. Aztán belelendülnek ketten pasik,én meg le vagyok tojva :)) viszont,ha fél/fáj vmije/baja van,akkor egyből hozzám jön és bújik.
2013. okt. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!