Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bébiételt ti milyen idősen...

Bébiételt ti milyen idősen adtatok a picurkátoknak?

Figyelt kérdés
2013. okt. 22. 11:29
 1/7 anonim ***** válasza:
3,5 hónaposan orvosiu javaslatra(szorulásos volt)mi barack,szilvával kezdtük.
2013. okt. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
5 es fel honapos volt a kisfiam. Mi babarizzsel kezdtuk. eloszor higra kevertuk majd fozkozatosan surubbre. Almaval meg kortevel folytattuk de vedono tanacsara mi felkockaztuk es paroltuk az almat meg a krotet picit majd turmixoltuk mert a nyers almatol nagyon fajt a pocakja. Parolva nagyon szerette babarizzsel keverve.
2013. okt. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Menyi kg-volt?
2013. okt. 22. 11:39
 4/7 anonim ***** válasza:
4 hónaposan kezdtük sütőtök, alma, szílva, őszi de csak Univert vettem neki abban nincs cukor meg tartósítószer
2013. okt. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

4.hónaptól.

7210gramm volt 4hósan.

Eleinte több napra kapott 1 üveg gyümölcsöset,aztán napi 1üveget,majd végül főzeléket és gyümölcsöt is.De nekünk gyorsan ment,mert már 6hós korára csak estére kérte a tápszert.1éves és kap még babakaját ha nincs kedvem főzni,vagy nem akarja megenni.

2013. okt. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
4 hónaposan kezdtük a fiamnál sütőtököt imádta.
2013. okt. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

4 hónaposan kezdtem a kóstoltatást, igyekeztem mindenből frisset adni. De 5 hónaposan már kapott üveges bébiételt. Ebédre valami főzelék (vagy főzök, vagy üveges), uzsonnára gyümi (üveges), vagy tejpép.

4 hósan volt 5,5 kg.

És én a Kecskemétit szoktam neki venni.

2013. okt. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!