Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónaposom nem akar bébiételt...

9 hónaposom nem akar bébiételt enni, csak a mi kajánkból?

Figyelt kérdés
Nem hajlandó enni szinte semmi bébikaját, csak azt, amit mi eszünk. Viszont elég fűszeresen főzök, ezért nem akarom, hogy abból egyen, amit mi. Mit csináljak?
2013. aug. 26. 20:17
 1/6 Jégtánc ***** válasza:
94%
Főzz neki külön nem fűszeresen,vagy a ti kajátokat ne fűszerezd meg nagyon.
2013. aug. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nincs mit tenni,főznöd kell neki. A fiam 10 hósan unta meg a bébiételt,de nem is bánom,így olcsóbban kijövünk. Ő döntött,nem kér többet az üvegesből :) a tiéteknek íze is van,látja,hogy ti is azt eszitek,nem kell neki. Ugyanezen mentünk át nemrég. Lehet,hogy kicsit több időt kell a tűzhely mellett töltened,de még mindig sokkal jobb,mintha csak az üvegeset enné meg,hosszútávon legalábbis.
2013. aug. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
36%
Az én gyerekeim már 8 hónaposan azt ették, amit mi. Ha nem erős, amit főzöl, akkor a fűszerektől sem lesz semmi baja. A babák is szeretik a jóízű, rendesen fűszerezett ételeket. A bébiételek rossz ízűek, nem csoda hogy nem akarja megenni.
2013. aug. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én lányom dettó ugyanez! Kevésbé fuszereztem meg a miénket is és igy kapta amit mi persze csak abból ami nem okozhat neki problémát! Sóval borssal lehet után izesiteni! Vagy valóban főzöl neki külön!
2013. aug. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, hogy ilyen gyorsan írtatok!
2013. aug. 26. 20:33
 6/6 anonim ***** válasza:
Miért kéne bolti bébikaját ennie? Egye azt amit ti csak sokkal kevesebb fűszerrel!
2013. aug. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!