Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapost ültetél már sportko...

6 hónapost ültetél már sportkocsiba?

Figyelt kérdés

körülöttem ilyen idős babákat már mindenki ültet 45°-ba.

Káros lenne, ha megemelném a háttámláját? Ülni még nem tud, de sajnos a mózest lassan kinövi és a séták alatt már nyűgösködik, mert nem lát ki. 2*fél órát sétálunk?

Ti megemelnétek a helyemben?


2013. okt. 22. 21:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan emeld meg. Persze, hogy ő is kíváncsi a környezetére. Teljes ülésbe még ne, de félig dönteni lehet!
2013. okt. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%
Igen meg, és meg is emeltem. Unják már ilyenkor nagyon, hogy semmit nem látnak.
2013. okt. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam 5 hós lesz.Tegnap kezdtük használni a sportrészt persze döntve.
2013. okt. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

45 fokban biztos nem. képzeld már el! az egy hegyes szög, tehát majdnem hasal a térdén!

on: az én gyerekem is 6 hós, olyan 100-110 fokban ül, kivéve ha felhúzza magát és nem is támasztja semmi a hátát.

2013. okt. 23. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolsó te nagyon félreértetted a kérdezőt. :D Az ő 45 foka a te olvasatodban 135 fok :)
2013. okt. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nyugodtan. Az en fiam 5 hos volt, amikor sportbabakocsira valtottunk. Az elso fokozatra allitottam, igy o is kilatott, de megsem volt "ultetve".
2013. okt. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!