Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem túlzás ennyire beöltöztetn...

Nem túlzás ennyire beöltöztetni a lakásban egy 9 hónapost?

Figyelt kérdés
Barátnőmnél voltunk délelőtt, akinek van egy 9 hónapos kislánya. Jó meleg volt bent a lakásban náluk, 23-24 fok kb. A kislányon kisnadrág, alatta harisnya, azon egy zokni, hosszú ujjú body, azon egy vékonyabb felső, meg még egy kapucnis cipzáras pulcsi. Egyébként a kislány már sétál a bútorok mellett és mászik, szóval elég sokat mozog. Szegénykém le volt izzadva, láttam hogy melege van, de nem mertem szólni. Igaz az én lányom már másfél éves, de rajta csak kisnadrág, zokni, body, és egy hosszú ujjú van a lakásban.
2013. okt. 4. 15:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Majdnem ugyanígy öltöztetem a 10 hónapos lányom, csak rajta nincs kapucnis pulcsi.

Viszont nálunk nincs fűtés, 17-18 fok van.


23-24 fokban ez brutál sok ruha, szegény gyerek csak szenved annyi ruhában.

2013. okt. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nálunk sincs még fűtés, és ugyanúgy kb 17-18 fok vagy még hűvösebb van. Én ezért adok ennyi ruhát a másfél éves kisfiamra. Ha 24 fok lenne, rövid gatyában mezítláb szaladgálna :).
2013. okt. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nagyon túlzás, szegény gyerek csak szenved.
2013. okt. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ez rengeteg ruha egy mozgó babának.

a padló mennyire volt hideg?

én azért óvatosan megkérdeztem volna, hogy nincs melege a kislánynak, úgy le van izzadva...? ha jó barátnőd, nem lesz belőle sértődés, sőt!

2013. okt. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Első hónapokban még OK, de 9 hósan?? Á, fele ruha is elég lett volna.
2013. okt. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
de tulzas,es ezzel inkabb art mint hasznal. nalunk most 23 fok van, van rajta egy vekony nadrag,zokni plusz vekony hosszuuju body.
2013. okt. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem kicsit túlzás. Nálunk 20-21 fok van, a fiam 11 hónapos. Harisnya, zokni (mert még nem megy, szóval nincs rajta mamausz, a harisnya vékony), rövid ujjú kombi, pulcsi, nadrág.
2013. okt. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!