Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Majdnem 6 honapos kislanyom....

Majdnem 6 honapos kislanyom. Eddig is kaparaszott de most mar nagyon. Normalis ez? Mas babaja is csinalja? Bovebben lent.

Figyelt kérdés
Mikor kicsi volt kaparaszta a feje alatt levo pelust es ezert tele volt az ujjai kozott pihevel.De aztan abba hagyta.Nem reg azoban megint rakezde de iszonyu hallgatni!Mindent kapar:jatszo szonyeg,gyerek ules.kisagyban akarmit.A kormeit minden heten vagjuk.Most neztem meg es mivel kaparaszik most bevan toredezve sok korme pedig nem is hosszuak.Tegnap huztam ra kesztyut de azt meg bekapta ragcsalni aztan meg sirt mert nem tudta megfogni es betenni cumijat mikor kiesett.mit csinaljak vele?Normalis ez?Mas babaja is csinalta?
2009. nov. 12. 16:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Az enyém 5 hós, pár hete ő is nagyon kaparászik. Én szerintem nincs rossz hangja :) Csak az fáj picit, ha az arcomat vagy a cicimet kaparja :(

Én max. 3 naponta vágom a körmeit, nagyon gyorsan nőnek. Ha tovább hagyom nőni, magában is kárt tesz.

2009. nov. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem lehet hogy az a baj hogy sokat van a keze a szajaban es a nyaltol viszket neki vagy kiszarad?Szinte olyan rossz hallgatni ahogy kaparaszik mint amikor vegig huzza valaki a kormet a tablan.
2009. nov. 12. 17:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is folyton kaparászott bármit, amit elért. Csak kíváncsi, kinövi.
2009. nov. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az én lányom 8 hónapos, ő is mindent kapar! Szőnyeget járólapot kanapét ruháit etetőszéket, kiságyban a rácsvédőt, néha szörnyű hangja van, de engem nem zavar.

Inább az hogy úgy alszik el, hogy a fülemet húzogja, vagy a hajamat, számba dugja az ujját, és az orromat csipkedi :D

2009. nov. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!