Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 honapos lányommal kapcsolatb...

8 honapos lányommal kapcsolatba kérdeznék?

Figyelt kérdés

8 honapos a kislányom kb 70%ban még anyatejes

amit megeszik az a tejpép alma és minden olyan ami nem bébiétel és nem püré állagu.

ez gond?

nem mondom hogy pacalt eszik de biz nem veti meg a leveseket, pörköltet (föleg a csirkepörit.

gyümi: banán és a görögdinnye, szölö



nem baj hogy bébi ételt nem kap?

tápszerezni nem akarom minek van tejem

tejpépet fogok venni a kövi honapba és akkor anyatej mellé reggel este még kap


2013. okt. 24. 09:04
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne baj, hogy nem kap bébiételt? Ha szereti a rendes ételeket, az csak jó. Én mondjuk nem vagyok a tejpépek híve, az csak cukrozott tápszer, szerintem semmi szükség rá, de persze attól sem lesz semmi baja a babának.
2013. okt. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én sem nagyon adtam bébiételt,mármint ha az üvegesekre gondolsz.Viszont azért a fűszerezéssel óvatosan bánj,a kis gyomruknak az nem tesz jót.Zöld fűszereket lehet,de só,bors,pirospaprika ilyesmit kerülni kell.Amíg viszont nincs rágófoga,jobb,ha pürésítesz,darabosítasz,mert az sem jó,ha nem tudja rendesen megrágni az ételt.Megterhelőbb az emésztés.Ez főleg a husira igaz.
2013. okt. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!