Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy szoktassam a kisfiamat...

Hogy szoktassam a kisfiamat le a cumisüvegről?

Figyelt kérdés
Már 15 hónapos, és a csőrös poharat nem hajlandó a kezébe venni, ha mégis, persze nem tud mindjárt inni belőle, és egyből dühbe gurul, a pohár meg repül valamelyik sarokba. Már elég ciki, hogy ennyi idősen még cumisüveggel járkálunk :-D Ti hogyan csináltátok?
2009. nov. 12. 21:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Hajjaj!

A szomszédéké 6 évig volt cumisüvegen.

Az enyém 2 múlt. Mi is szenvedünk. A pohárba már belekortyol, de csak 1-2-t, a csőrösből meg ha jó kedve van, egy nap fél decit.

Kíváncsi vagyok a válaszokra én is.

2009. nov. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Miért ciki?

Az én kislányom 19-én lesz 18 hónapos és még simán ebből iszik, csak néha poharazik!

Vegyél egy- két kicsi jana ásványvízes palackot amin ilyen szívóka féleség van és próbálgassátok abból itatni az Unokatestvére a kislányomnak aki 19 hónapos elmúlt valamikor egy évesen megtanították neki, hogy kell abból inni!

Sok sikert! Üdv egy 17 hónapos anyuka aki 17 hetes kismama is.

2009. nov. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

2. válaszoló vagyok!


Vagyis cumisüvegezik!!!


Kihagytam:), bocsi.

2009. nov. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A védőnő macerál, hogy egy ennyi idős fiúnak már nem való a cumisüveg :-( Köszönöm a válaszokat és tanácsokat!
2009. nov. 12. 21:41
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én lányomnál az volt a baj, hogy a 2000 forintos nukkos szilikonos csőrös pohár repült, amint a kezébe adtam, viszont a sima 200 forintost imádja. Már három hete nem látott cumisüveget. 11 hós kislány anyukája
2009. nov. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!