Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan szoktassam át 1 éves...

Hogyan szoktassam át 1 éves kisfiamat cumisüvegről itatóra?

Figyelt kérdés

Kisfiam 1 éves,és egyre jobban cumisüvegfüggő!

6-9 hónapos koráig szépen ivott az itatóból,aztán egyik napról a másikra nem akart az itatóból inni.Mikor már nem volt csak kevés pisi,akkor elővettem a cumisüveget és azóta abból iszik!

Azóta próbálkozom,hogy visszatérjen az itatóhoz,de csak kiköpi az italt amit inna belőle!

Próbáltam már,hogy a cumisüvegbe vizet,az itatóba gyümölcslevet raktam,akkor is inkább a vizet itta persze jóval kevesebbet,mint a napi folyadékmennyiségét!


ötleteket várok!köszi


2010. márc. 9. 10:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Sztem ekkora gyereket felesleges az itatóhoz szoktatni, tud ő már pohárból is inni, ha türelmesen megtanítod. Lehet, hogy az még újdonság is lesz és többet iszik belőle. Egy próbát megér. Fogd a pohár alját, vele meg fogasd meg két kézzel, és egy pici kortyot engedj a szájába, így lassan ráérez, hogy mennyire kell megdönteni, mekkora kortyot tud inni. Legegyszerűbben a hagyományos kifelé menő szájú kávés pohárból tanul meg inni.
2010. márc. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!