Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Éjszakára ti milyen pelust...

Éjszakára ti milyen pelust használtok?

Figyelt kérdés
Mi a bella happyt használjuk, 3-as méretet egész nap, de újabban a 4 hós bébim már 8-10 órát alszik, nem tudom elég lesz-e..
2013. okt. 25. 22:28
 1/7 kíváncsicska ***** válasza:
Dm sajátmárkás, babylove.Magasan veri a Pamperst,és a Liberot is
2013. okt. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Babeli Zurzavar ***** válasza:
rossmann babydream csinalt most valami extra nedvszivo osztott cellas pelust, azzal probalkozunk,mert miota 8-10 orat alszik, minden (bella happy,dm,libero,pampers) atazott...
2013. okt. 26. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi a Lidl toujours-t használjuk!
2013. okt. 26. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

3as ból mi az Aldi saját márkását használtuk és nagyon jó volt. Soha nem ázott át reggelre. Hó elején nem volt érkezésünk elmenni az Aldiba venni pelust, gondoltam hogy a Pampers Active is jó lesz majd éjszakára... Szörnyű... 10 óra alvás után tiszta pisi az egész hasa a kisfiamnak.

A férjem ma megy Aldisat venni mert ez nem állapot a Pamperssel. Csak nem értem akkor mi a sz.r kerül ilyen sokra rajta...

2013. okt. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jut eszembe, egy fél csomag Pempers Premium Care-t is kaptunk, mert kimarad egy rokonnak, de az az igazság, hogy még nem adtam rá, a párom jól eldugta a szekrényembe. Dadát használtunk még, de akkor még nem aludt ennyit. Méretváltáskor még belefért dupla adag pisi, de már nem biztos, nem tudom..
2013. okt. 26. 10:18
 6/7 anonim ***** válasza:
mi is ezt használjuk csak a 4-es méretben általában este 7:30tól másnap 9-10ig is rajta van és nem ázik át. nagyon szeretjük.
2013. okt. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Mi Liberot használunk 4-es méretben, 12 órát is kibír, csak nagyon ritkán van olyan, hogy kicsit átázik reggelre!
2013. okt. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!