Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babé Fürdető gélről (babáknak...

Babé Fürdető gélről (babáknak és gyerekeknek pH6 500ml) mi a véleményetek, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Hamarosan megszületik a kisbabánk és a gyógyszertári fürdetőkrém nekem nem szimpi. A védőnő ajánlotta ezt a terméket, de ennek semmilyen illata sincs. Tudom, hogy egy újszülöttnél nagyon oda kell figyelni, hogy semmi ne váltson ki allergiát, ill. a bőrük alapból érzékeny. Inkább csak azt szeretném, hogy egy nagyon pici kellemes illattal rendelkező de semmilyen módon nem káros újszülött babának mi lenne a legjobb fürdető? :)

Kinek mi vált be újszülött baba esetében?


2013. okt. 26. 12:32
 1/3 anonim ***** válasza:
A Babé termékek nagyon jók! A gyógyszertári fürdetőt mi sem használtuk, olyan mintha nem oldódna, szinte el kell morzsolgatni, hát én nem küzdöttem vele.
2013. okt. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És te mit használtál az újszülött kisbabádnál, milyen fürdetőt?
2013. okt. 26. 14:57
 3/3 anonim ***** válasza:
Én a Rossmann saját márkás fürdetőjét vettem, aztán később a Neogranormon fürdetőt, egyikkel sem volt semmi probléma. A Babé családból a koszmó elleni sampont vettük csak, fürdetőt nem mert nagyon drága. De csak azért.
2013. nov. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!