Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1-2 év közötti gyerekeknek...

1-2 év közötti gyerekeknek adtok valamilyen multivitamint? Ha igen milyet és miért?

Figyelt kérdés
2013. okt. 20. 11:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Enyém 1 éves lett nemrég.Ő Cebiont,Béres csepp extrát és Vigantolt kap,ennyi.
2013. okt. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja bocsánat,azért kap ilyet,mert nem is tudom,ezt ajánlották gyógyszertárban és ezt mi is szedjük.
2013. okt. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Cebion multit, bérest , vigantolt kapja most. Adtam neki homoktövis szörpöt, illetve a grépfruit cseppet tervezem. És broncho vaxon kúrán is van.

Kisfiam igencsak beteges, az elmúlt 1,5 hónapban 2!! tüszősmandulagyulladáson esett át:( Lényegében mióta megszületett egyszer volt egyhuzamban 6 hét, amikor nem volt beteg. Ekcémás, és allergiás is. (1 évig anyatejes volt pedig)A nagy is hozza haza, de nem, csak tőle kapja el:(

2013. okt. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Flavon Kids lekvárt kap a fiam, szintén ekcémás és tej és tojásfehérje allergiás, 15 hónapos, most volt először 1 hetet náthás és sajna a dokinál kontrollon benyalta a fisifosis vírust.Azért ezt adom, mert magyar termék, és tiszta gyümölcskoncentrátum, nem előállított szintetikus vitamin.
2013. okt. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

14 hónapos fiam a Vigantol-on kívül mást nem kap. Azt sem tudtam, hogy adni kell neki. Még nem volt beteg 1x sem.

Mi sem szedünk semmit, én iszok néha mg pezsgőtablettát, és ennyi.

2013. okt. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!