Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megserülhetett a dereka?

Viktoria1978 kérdése:

Megserülhetett a dereka?

Figyelt kérdés
8 honapos babam most egy oraja a kezemben tartottam, hogy arccal felem volt, aztan hirtelen hatradölt. Azonnal el kezdett sirni. Megijedt, fajt neki, vagy pedig nagyon almos volt mar es emiatt sirt. A törtentek utan en rögtön neztem a hatat, semmit nem lattam rajta. Maszott, felallt meg nevetett is par perc mulva, mintha misem törtent volna. Most szidom magam, hogy lehettem ilyen idiota. Nagyon szeretem, nem akarom, hogy baja legyen.

2013. okt. 26. 20:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Tuti nem lett semmi baja szerintem csak megijedt. Ha nem látsz semmi eltérést már most kedvben és mozgásban sem akkor kár rágni magadat rajta. Nyugi. :)
2013. okt. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm valaszod. Most nyugodtan alszik.
2013. okt. 26. 20:45
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia.Biztos,hogy nem lett semmi baja,mert szerintem akkor mozgás közben is fájna neki,és akkor mozgás közben is sírna.Megijedt ennyi az egész,tuti nincs baj.

Az én 5 és fél hós babám szerdán lefordult az ágyról(egy pillanatra nem néztem oda),és neki sem lett semmi baja,csak a jobb térdét kicsit megütötte,az belilult egy kicsit.A te 8 hós babádnak ennyitől még tuti nem lett baja,hiszen neki már a csontjai is erősebbek mint az én babámnak. :)

2013. okt. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm valaszod. Csak par pillanat es maris ott a baj. En meg el is sirtam magam. Örülök, hogy a te kicsidnek sem lett baja. En mindent felfujok, nagyon feltem, pedig nem cukorbol van:)
2013. okt. 26. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!