Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek az alábbi...

Mi a véleményetek az alábbi hordozóeszközről? Kendő, de csatosnak tünik a dereka.

Figyelt kérdés
2012. aug. 26. 11:31
 1/5 A kérdező kommentje:
[link] ez lenne az,nem reklámnak szánom.Csak kiváncsi vagyok. MT-t használunk jelenleg,ez valahogy tetszene a kistesónak. Egyszerűbb mint a sima kendő,de árban hasonló...Mit gondoltok?
2012. aug. 26. 11:32
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik,de az ara mar nem annyira.
2012. aug. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát érdekes. Én mondjuk nem venném meg. Ez inkább akkor jó, ha valaki nem nagyon akar kötözni, de újszülöttet akar hordozni. A nagyobb gyerek hordozása pedig ugyanolyan, mint egy mei tai-ban vagy egy fálcsatos hordozóban (pl. Bondolino). Sőt, egy kicsit macerásabb, mert a body két részből áll. Ez főleg a háton hordozásnál jelent elég nagy gondot - ahogy a videón is látszik - nem lehet egyedül felkötni egy gyereket hátra, holott 8 kg körül már erősen ajánlott lenne, de nem mindig van ott valaki, hogy segítsen.

Az ára nem olyan vészes, ah az ember újszülött kortól végig kihasználja.


Helyette inkább ajánlanám a Bondolino-t, azt is lehet pici kortól végig használni, és a használata sem kacifántos. Vagy ha nem újszülöttnek kell, hanem egy legalább kúszni tudó babának, akkor egy sima csatos hordozót.

2012. aug. 28. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Elöl, és csípőhordozásra szimpi, de ez a háti kötés katasztrófa:-s Nah, ebből simán kiesik a gyerek, ha elalszik (szerintem) A háta egyáltalán nincs megtámasztva :-( Szóval én sem venném meg.
2012. szept. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Van ennél sokkal jobb minőségű is sokkal olcsóbban... ;-)
2014. szept. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!