Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi az, amit máshogy csinálnál...

Mi az, amit máshogy csinálnál a babád első évében, ha újrakezdhetnéd?

Figyelt kérdés
2013. okt. 28. 14:48
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Kedves 10-es, tudom, hogy nem nyugtat meg, de nekem szoptatás nélkül is összement a mellem és lóg, a hab a tortán az óriási és sötét bimbóudvar, ami nem húzódott vissza. Úgyhogy nem érdemes megbánni a szoptatást. :( :)


Én is hasra tenném már. De nagyon féltem a bölcsőhaláltól.

Szülés utáni hetekben nem beszélgetnék senkivel, mert visszaemlékezve olyan voltam a hormonoktól, mint egy idióta. :)


Köszi a válaszokat, jöhetnek még.

2013. okt. 28. 16:43
 12/19 anonim ***** válasza:
6%

Nem ütném és nem ordibálnék vele.

Nem értem miért lett törölve az előző hozzászólásom. Baj, hogy őszinte vagyok??

2013. okt. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
57%
12-es? Miről beszélsz? Mi az hogy ütni, ordibálni? Idegbeteg vagy kezeltesd magad! Mit lehet egy 1 éven aluli gyereken ütni meg egyébként is? Szedjél nyugtatót marékszámra a gyereket meg add oda annak akinek nem lehet!
2013. okt. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
57%
Gratulálok 12-es hozzászóló Anett8303 ezt a szép üzenetet kaptam tőle: "dögölj meg te barom" (utolsó voltam)
2013. okt. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

-a kezdetektől egyedül elalváshoz szoktatnám

-nem mérném,hogy mennyit szopizik

-nem adnék neki bébiételt

-nem ugranék minden nyöszörgésre

-nem venném meg azt a borzalmas babakocsit :)

-sokkal jobban kiélvezném minden percét az első pár hónapnak

2013. okt. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Miért nem adnátok bébi ételt?
2013. okt. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Én azért nem adnék neki bébiételt,mert teljesen hozzá szokott,már 1 éves múlt,de még mindig csak elvétve eszi meg a főztömet (pedig szakács vagyok). A darabokkal is problémája van,de csak az ebédnél,bármikor máskor elfogadja. Na,ezért :)
2013. okt. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

-nem aggódnék azon, hogy éhes-e

-alapvetően nem aggódnék kb. semmin, amin aggódtam :))

-hamarabb tenném hasra, mindig sírt hason, ezért sosem volt úgy, csak 3 hónaposan, mert még akkor is gyéren tartotta a fejét. utána hasra tettem, 2 napra rá már könyökölt a nagyvilágba. :) én rontottam el, hason kellett volna tartani amikor ébren volt.

2013. nov. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Ó, ezen ne aggódj, az én lányom egy éves koráig nem látott mást, csak bébiételt, mert tejérzékeny, aztán gondoltam egyet, és rizstejjel-szójatejjel/tejszínnel főzök, neki külön akár, azóta azt eszi, amit mi, totál darabosan, most már önállóan. A legjobb barátnőm meg mindig főzne neki, de kizárólag a bébiételt eszi meg másfél évesen is a kislány. :)
2013. nov. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!