Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adjak 10 hósomnak inni,...

Eszo kérdése:

Mit adjak 10 hósomnak inni, hogy könnyebben tudjon kakilni?

Figyelt kérdés
nagyon keveset iszik,mert még mindig sokat szopizik,de mivel sok rendes kaját meg pépet is eszik, így gondolom fogja a székletét..sokszor sírva kakil..ez ellen mit tudnék tenni?
2013. okt. 28. 17:14
 1/6 anonim ***** válasza:

adj neki több gyümölcsöt, rostos ételt. (barack, szilva, zab, rozs, lekvárok)

próbáld ki, hogy (nagyon) gyenge kamillateát adsz neki.

de ha még szopizik, akkor érdemes a saját étrendedre is figyelni, és neked is olyat fogyasztani, ami nem "fogós". ez saját tapasztalat. egyszer megettem egy csomó sárgabarackot, és a gyerkőcöt is alaposan meghajtotta...

a kiegyensúlyozott étrendre figyelj :)

2013. okt. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szilvalé. Vagy maga a szilva is tök jó. Keverj székletfogó kaját székletlazítóval (pl alma sütőtök), figyelj a hasfogókra (rizs, alma, répa, krumpli, stb), h kevesebb legyen és ezeket ne rakd egybe. Adj neki lédús gyümölcsöket (barack, körte, szilva, szőlő, stb) és keverd joghurttal. Ezeket már mind eheti.
2013. okt. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
vegyél szilvát,pár szemet felezve tegyél fel főni,főzd puhára,de maradjon alatta 1-2 dl lé,majd szedd ki szilvát és azt turmixold össze péppé,a megmaradt szilva kompótlét ízesítés nélkül itasd meg a lurkóddal.A HATÁS NEM MARAD EL :D
2013. okt. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mint ahogy fent is írták, szilva, barack, rostos gyümölcsök, zöldségek. Bár nálunk ez nem vált be. Vettünk Mira babavizet (direkt hashajtó hatású). Ezt itta, sőt a tápszerét is ezzel csináltam, de semmi hatás. Végül a doktornő mondta, hogy vegyek Laevolac szirupot, minden nap egy mokkáskanállal adjak neki. 2 nap alatt rendbe hozta a székletét. Vény nélkül kapható a gyógyszertárban, nem hashajtó, csak székletlazító.
2013. okt. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Moncsycsy ***** válasza:
lehet h hülyeség de nálunk a milupa csecsemőtea hajtotta meg. Kb 90 ml-hez tettem 2 kávéskanál instant port. 1 hónapig nem jöttem rá h ez hajtja meg. van belőle barackos is az lehet h beválik. de nem biztos hogy nlatok is így reagál rá.
2013. okt. 29. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
1-2 mokkáskanál olívaolaj,az enyém így tud kakálni,semmi más nem használt,ez viszont bejött!minden este kap,csak úgy magában.
2013. okt. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!