Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit szedjek hogy könnyebben...

Mit szedjek hogy könnyebben teherbe essek? Palástfű teát mikor és hogy kell inni? Ti mit szedtetek, hogy könnyítsétek a teherbe esést? A termékeny napokat neten számoltam ki, akkor próbálkozunk, de eredménytelen. A hőmérőzést hogy kell csinálni?

Figyelt kérdés
2.babánkat már 5hónapja próbáljuk összehozni,de sajnos ma reggel is megjött.az első babánk már első próbálkozásra összejött,most pedig már kezdek aggódni.
2010. máj. 21. 15:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! A palástfű teát legkésőbb peteérés napjától kell inni. A legegyszerűbb este egy nagy bögrével. Ha Te készíted, és szűröd le, fémeszközök használatát elméletileg kerülni kell. Szedj mellé barátcserjét tartalmazó készítményt, pl. Premens tablettát. Termékeny napokon ne legyetek minden nap együtt, 2 naponta javasolt.

Hőmérőzésről nem tudok jókat írni, nálam nem vált be.

Amúgy hasonló helyzetben vagyunk, nem rég döntöttük el, hogy kellene kistesó. :)

2010. máj. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
E-vitamin.Én is szedtem és szerintem segitett: [link]
2010. máj. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát nálunk a fiam is nehezen jött össze, mert hátra forduló méhem van, és még hormon gondjaim is voltak.Úgyhogy majdnem két év volt mire összejött,és volt elötte egy vetélésem.

Most a csajszi is nehezen jött össze.Egy évig próbálkoztunk, és nem tudom hogy ennek köszönhetően-e,de amikor összejött abban a hónapban ittam cickafarkfű teát.

Azt a menzesz első napjától kell inni a pé.-ig.Én naponta 3szor ittam filteres teát vettem.Én rendesen megízesítettem, az viszont fontos, hogy fém kanál nem érhet a teához,azt annó nekem is mondták, asszem akkor veszít a hatóanyagokból.

A palástfű teát meg a pé. utántól kell inni.Mondjuk én azt nem ittam, mert az nem ízlett.

Szóvel nem tudom, hogy a teától vagy mástól, de nekem abban a hónapban megfogatn a kiscsaj amikor ittam a cickafark teát. :)

Sok sikert! Remélem gyorsan összejön!


25h kismami

2010. máj. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigi válaszokat.holnap reggel megyek a gyógynövényboltba veszek cickafark teát és palástfűt is,elkezdem holnaptól inni a cickafarkot és majd 2 hét múlva a palástfüvet.meg arra jutottam,hogy veszek vas-klompexet,eddig szedtem a folsavat,de hátha a kombinált vas jobb lesz.


várok még további hozzászólásokat

2010. máj. 21. 16:35
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia! Mi is 5 honapig probalkoztunk es nem sikerult, majd elkezdtem inni a malnalevel tesat a mensi elso napjatol, majd palastfuvet az ovutol. 5+3 hetes kismami vagyok, elso teas honapban sikerult! :D Aztan hogy a teatol-e azt mar nem tudom..

Sok sikert Neked!

2010. máj. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!