Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak még a 16 hónapos...

Mit csináljak még a 16 hónaposommal hogy végre átaludja már az éjszakát?

Figyelt kérdés
adok neki vizet,bekenem az ínyét dentinoxal,simogatom,ha kell ringatom de egyszerűen nem alussza át az éjszakát!már teljesen ki vagyok készülve.fáradt vagyok és nagyon ingerült!!mit csináljak vele?kérlek segítsetek mert megőrülök
2013. okt. 29. 06:59
 1/3 A kérdező kommentje:
azt még hozzáteszem hogy éjjel minimum 4-5ször kel!
2013. okt. 29. 06:59
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne adj neki semmit, amikor felébred, csak egy pár másodperces simogatás és hagyd. Csak akkor fog aludni, ha nincs miért felkelni. Ha olyasmit csinálsz vele, amiért érdemes megébredni (ringatás, ivás, stb), akkor folytatni fogja. :) Én ezt 2 gyerekkel már végigcsináltam, úgyhogy tudom mit beszélek! ;-)
2013. okt. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Át érzem... Fiam lassan 20 hónapos és most épp a fogai miatt ébred többször! 15 hónapos koráig szopizott, addig óránként, két óránként kelt! Teljesen kikészültem! Most már van több olyan éjszaka, hogy nem ébred, de a fogzás nagyon megviseli és még 6 fog hátra van!

Én is sokszor ingerült vagyok és sajnos ezt érzi is, olyankor Ő is sokkal hisztisebb, sírósabb, Úgyhogy próbálok a lehető legtöbbször higgadt maradni, ne érezze rajtam a türelmetlenséget, stressz, mert úgy Ő is jobban alszik! Nagyon nehéz... de az vigasztal, hogy előbb-utóbb Ő is át alussza az éjszakát, nem tart ez örökké!

Ja, és ha tehetem vele pihenek délután!

2013. okt. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!