Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól ivott gyerkőcötök...

Mikortól ivott gyerkőcötök szörpöt? Mennyi idős volt?

Figyelt kérdés
Szobi,Pölöskei ilyen jó minőségűre gondolok,nem tömény állapotban jól hígítva!
2013. okt. 29. 09:16
 1/8 gabszem ***** válasza:
38%
őszintén szerintem 10 hós korától már adtunk neki, de csak pár cseppet egy egész cumisüvegbe, Piroskát.
2013. okt. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%

2 éves kora után adtam neki nagyon hígra készítve.

Előtte semmi szüksége cukros löttyökre, ételekre.

2013. okt. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%
2,5 évesen kapott, de szerencsére nem szereti.
2013. okt. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%
Én a keresztlányom példáján tanulva (néhány hónapos korától itatták vele a szörpöt és 2,5 éves korára kirohadtak az első fogai) nem szörpöt adtam a gyerekeknek, hanem Saga csipkebogyóteát. Van egy csomó féle belőle, szép piros színe van, ami a gyerek számára vonzó és nyírfacukorral ízesítettem, ami kifejezetten jó a fogaknak, ellentétben minden más típusú cukorral. Lehet, hogy drága, de ha megveszek egy kilót, az 2 hónapig elég és még mindig jobb, mint fogászati kezelésre költeni...
2013. okt. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
55%
Inkább cukormentes 100%-os gyümölcslevet adj neki. Érdemes lenne utánanézned hogy a szerinted jó minőségű szörpben mennyi cukor van.....
2013. okt. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat!Kedves utolsó én sem szeretném cukorral tömni a gyerekemet,azért is kérdezek itt ki hogyan is csinálta,most Pickwick gyerekteát iszik,kipróbálom majd a Saga teát is!Köszönöm mindenkinek!
2013. okt. 29. 10:14
 7/8 anonim ***** válasza:
47%

Enyém 1 éves,nem kapott szörpöt még,nem is fog.Az totál cukor...És nem kap lekvárt sem épp emiatt.

Pickwick tea van neki ízesítetlenül,víz,tej és kakaó.Ha megyünk valahová,akkor ha nem főztem épp teát,vagy olyan kedvem van,akkor egy szívószálas Bravot kap és ennyi a max cukor neki.

2013. okt. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!!
2013. okt. 30. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!