Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Többet iszik ebben a melegben...

Többet iszik ebben a melegben a gyerkőcötök?

Figyelt kérdés
Az én lányom 14 hónapos és a vizet nem fogadja el csak a teát! most meg egész nap alig akar inni! Csak ha eröszakoskodom vele de inkább csak ordít! Én viszont tudom,hogy többet kellene innia mint eddig! gyümilével is próbálkoztam de azt is csak keveset fogad el!

2013. jún. 20. 11:42
 1/4 anonim ***** válasza:
10 hónapos a fiam, és sajnos eddig se ivott igazán, és most se.. Én tápszert adok neki napközbe hogy valami folyadék legyen benne, mert szinte semmit nem iszik semmiből.. (max 20ml iszik egész nap..)
2013. jún. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az én babám 7 hónapos, ő eddig nem akart inni szinte semmit, de mióta hőség van, lecsúszik neki minimum 2-3 dl víz naponta. De ő meg enni nem akar. Nagy nehezen tudok beletukmálni egy kis tápszert, pár kanál gyümölcsöt, és ennyi. Főzelék nem kell neki. :(

Szerintem ha szomjas lesz a lányod, biztosan fog inni. Nem eszik esetleg sok lédús gyümölcsöt? Mert lehet, hogy most elég neki az abból nyert folyadék is. Azért kínálgasd vízzel / teával, hátha egyszer csak rákap.

2013. jún. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Határozottan! Eddig max.150 milit ivott egy nap,mióta hőség van,simán becuppant 340-et. Enni viszont kevesebbet eszik.
2013. jún. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 gabszem ***** válasza:
16 hós, amúgy se egy nagy ivó, de most még annyira se akar inni. Próbálok gyümilevet adni, meg pohárból itatni hátha, de nem sok sikerrel.
2013. jún. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!