Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit valasztanatok, babatok...

Mit valasztanatok, babatok veletek aludna egy agyba, vagy sajat agyaba angelcare legzes figyelovel?

Figyelt kérdés
kisfiam 8 hetes csak velem hajlando aludni,ha leteszem magamrol uvolt,de akkor minek az angelcare legzes figyelo szinte nem is tudom hasznalni.
2013. okt. 30. 11:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
66%
Semmiképp nem szoktatnám magam mellé,magunk közé. Mindenkinek meg van a maga helye. Tedd az ágyába, simogasd, nyugtasd, beszélj hozzá, nem kell mindig melletted lennie.
2013. okt. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
45%
Mindegyik gyerekünk velünk aludt. Kényelmes és biztonságos így.
2013. okt. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
47%
Nem szoktatnám magam mellé. Te is tudod, hogy nem úgy született, hogy csak veled együtt tud aludni.
2013. okt. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
nem lehet letenni,akkor 5 perc mulva felebred hiaba simogatom es ez igy megy egesz ejszaka,ha nem rajtam van uvult orakat.
2013. okt. 30. 11:04
 5/18 DeAnn ***** válasza:
Az én babám nem volt hajlandó kiságyban aludni, csak születése után kb. 2 hétig, így velünk aludt. Nem csinálok ilyenből gondot. Amikor eljön az ideje, külön fog aludni (most 14 hónapos). Külön szobába viszont semmiképpen nem tenném a gyereket. Sokszor nekem is üvöltött, mikor letettem. Odafeküdtem mellé, simogattam, énekeltem neki. Ha ezek nem jöttek be, akkor cumit kapott, vagy kamillateát.
2013. okt. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
55%
Nálunk is így lett végül, bár nem 8 hetesen, hanem pár hónaposan. Eszem ágában sem volt, hogy hagyjam sírni, inkább magam mellé vettem, de több hátránnyal is jár ez. 1. még mindig együtt alszunk, most 3 éves. Pontosabban ő alszik, mi meg 3 cm-s részen kuporgunk az apjával, védelmezve sérülékenyebb testrészeinket, nehogy kirúgja, kinyomja éjszaka, mert persze keresztben alszik. 2. az együtt alvás csecsemőkorban növelheti a bölcsőhalál kockázatát. Te sem fogsz tudni így rendesen pihenni, mert állandóan azt fogod lesni, hogy úristen, nem került-e rá a takaró a baba fejére, vesz-e levegőt... szóval borzalom. Ha pedig magad mellé veszed később nem fogod tudni visszatenni a kiságyba, legalábbis kicsi rá az esély.
2013. okt. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Mellettem, ringatható bölcsőben, légzésfigyelővel. Nem közöttünk, de 15 centire tőlem, a kezemmel elérem fekve is, akármikor.
2013. okt. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
43%

"Amikor eljön az ideje, külön fog aludni (most 14 hónapos)"


Már rég eljött az ideje, az életben nem fogod átszoktatni. Így megy szépen lassan tönkre a tökéletes házasság.

2013. okt. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
61%

Saját ágy, légzésfigyelővel.

Nekem mindig is úgy aludt. Nem akartam a mi ágyunkba engedni, mert ahogy olvastam, iszonyú nehéz őket visszaszoktatni a kiságyba.

Vissza kéne szoktatnod. Nem csak azért, mert balesetveszélyes együtt aludni, hanem mi lesz, ha még 5-6- akárhány éves korában sem lesz hajlandó külön aludni? :)

2013. okt. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
52%

Én csak annyit mondok hogy nem attól lesz vki jó anya, hogy érettségiig együtt alszik a gyerekkel:D amikor bizonygatják hogy milyen jó az együttalvás, néha nem tudom eldönteni h komolyan is gondolja vagy csak magának nem meri bevallani hogy nem túl kellemes évekig nem aludni.

Én is szoktam összebújni, együtt feküdni vele, így nekünk is megvan az együttfekvés jó élménye és ráadásként mindenki jól alszik :D


próbáld ki, hogy odahúzod a kiságyat az ágy mellé, akkor közel is lesztek, de mégsem együtt.

2013. okt. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!