Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan hely ahol aránylag...

Van olyan hely ahol aránylag olcsón lehet babának cipőt venni?

Figyelt kérdés
Kínai boltokban milyen árban vannak?szét néztem már a vaterán oldalon de csak 20 számú cipőket láttam.nekünk 12 kéne.
2009. nov. 14. 15:07
 1/6 anonim ***** válasza:
12-es cipő?? Nem 22-es?
2009. nov. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
meg mértem centivel a talp hosszát és ekkora.van 22 cipőnk de még hatalmas.
2009. nov. 14. 15:43
 3/6 anonim ***** válasza:

12-es méretet én sem értem... amikortól cipő kell (tehát nem kocsicipő, szobacipő) az kb. 17-18-as méret, ekkor állnak fel a babák.

Egyébként első cipőnek mindenképpen valami komolyabbat érdemes, ami tartja a bokáját is, és természetesen kívül-belül bőr. Első cipőnek semmiképpen sem ajánlanak használtat, mert azt már más baba kitaposta a saját lábformájára, és a következő használónak lehetősége sem lesz magának kitaposni...

2.-3. cipőtől viszont már a használt is megfelel, egy méretből úgyis kell többféle (kinti, benti, homokozós, kimentős stb.). Mi pl. Ázsia-centerben vagy piacon szoktunk (többnyire) SuperGear-t venni, ez teljesen jó, kívül-belül bőr, strapabíró...

2009. nov. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ja, hogy a talphossz 12! Az kb. 19-20-as méretű cipő. Típustól függően változik, de mindenképpen min. fél centivel nagyobbat kell venni, mint amekkora a gyerek lába.

Mérni pedig úgy kell, hogy ráállítod egy lapra, körberajzolod, és azt méred le (tehát ne magát a lábát mérd, mert állva kicsit szétlapul a láb, így nagyobb).

2009. nov. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az igaz, hogy a "kitaposott" cipő nem jó a babának, de nekem az a tapasztalatom, hogy épp az első cipőt olyan hamar kinövik, hogy nincs idő "szétjárni", így épp abból a "használt" is olyan mint az új.

Az egyik gyerekemnek én is vettem egy első szandált "Ázsiai boltban, tiszta bőr, úgy emlékszem 1800 Ft-ért, de már 2 éve.

2009. nov. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én 3000-ért vettem nemrég egy meleg csizmát,bőrből van, bundás és jól tartja a fiam lábát. Találtam egy pici cipőboltot ahol nagyon jó cipők vannak olcsón
2009. nov. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!