Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ma ejszaka nagyon megijesztett...

Ma ejszaka nagyon megijesztett 8 hetes babam folyt az orran ki a tej . Kohogott alig kapott levegot, valaki jart mar igy?

Figyelt kérdés
persze azonnal kiszivattam az orrabol a tejet.de megijedtem mi van ha nem ebredek fel ra?
2013. nov. 1. 13:21
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
Ne aggódj, egy egészséges gyerek biztosan nem fullad bele a bukásba és valószínűleg sírt volna köhögés után mivel őt is megijeszthette a dolog. Az én kisebbik lányom rengeteget bukott, hányt 1 éves koráig, mi nem is szívuk ki utána az orrát. Ha többször előfordul emeljétek meg kissé a matracát (mi tettünk alá, a kiságy rácsára pár könyvet) a fej részénél és ez segített az ilyen visszajövős-refluxos bukásokon. Ezt a gyerekorvos tanácsolta nekünk akkor, tényleg bevált! Minden jót kívánok a továbbiakban!
2013. nov. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%

Büfizett evés után?Bukós a babád?

Ilyenkor általában azt szokták, hogy a kiságy egyik felét megemelik, csak egy kicsit, és akkor nehezebben jön vissza a tej.

És ne aggódj..tuti hogy mindig felkelsz..volt olyan hogy a lányom köztünk aludt, apa fordulni akart és pont ráfeküdt volna, erre úgy keltem fel mint ha nem is aludtam volna és megtartottam a páromat.Mai napig nem értem a dolgot..egyszerűen működött az anyaradarom.. :)

2013. nov. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
gondoltam en is ra hogy meg kene emelnia kisagyat de ugy alitolag nem mukodik az angelcare.bufizik rendessen .nem is egybol szopi utan tortent hanem vagy 2 oraval utana.
2013. nov. 1. 15:10
 4/6 anonim ***** válasza:
48%
Első hozzászóló vagyok. Nekünk is Angelcare volt és megemelés után is működött! Annyi, hogy mi csináltattunk egy akármilyen bútorlapot a matrac és a kiságyrács közé és a légzésfigyelőt arra tettük, tehát közvetlen a matrac alá, a megemeléshez szükséges könyveket meg a bútorlap alá.
2013. nov. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
48%

Nekem extra bukós volt a babám. A megemelés sem segített. 3x 4x azt hittem mindjárt megfullad, de a védőnő mondta, hogy nem fullad ő meg mert kiköhögi stb. stb.

Aztán amíg volt tejem sűrítőt kapott, amikor tápszerre váltottunk akkor a Humana baby Fit-et itta az olyan jól besűrűsödött, hogy alig bukott tőle.

2013. nov. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ne a matracot emeld meg hanem a fej felőli részen tegyél könyveket a kiságy lábai alá,úgy kb 15 cm magasságban!Az angelcarem így is működött!

Ha továbbra is sokat bukik próbáld ki a Nutrilon sűrítőt(szopi előtt kell beadni)ha meg tápszert is kap akkor a Lactogen Harmonyt ajánlom!

2013. nov. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!