Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tegnap anyosom etette cumisuve...

Tegnap anyosom etette cumisuvegbol 8honapos babam, elkezdett kohogni es o tovabb folytatta az etetest, meg se allt az etetessel. Nem hordtam le erte, mert nem kohogott tovabb. en megalltam volna. O csinalta jol?

Figyelt kérdés
2012. jún. 13. 08:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én megálltam volna, anyum azonnal fel is kapja, anyósom meg nem áll meg, de ezzel sincs semmi baj szerintem. Mindenki máshogy csinálja.
2012. jún. 13. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én megálltam volna.Könnye félre nyelhet köhögés közben.
2012. jún. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha köhög én megállok, kicsit várok míg elmúlik és tovább etetem. Esetleg óvatosan szólj (ne lehordd), hogy te nem úgy szoktad.
2012. jún. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Kerria ***** válasza:

A baba ha köhög megáll, nem fog inni... nálam ez a tapasztalat, sajnos 2 hónapja köhög a kislányom, így ezt tapasztalom. Ő ekkor abbahagyja az evést, én a szája közelében hagyom a cumit, és amikor bége, akkor újra 'rácuppan'.


Ki csinálja jól? Na ez jó kérdés, szerintem az, aki úgy csinálja, ahogy az ösztönei súgják.

2012. jún. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mivel én is megállok ilyenkor egy picit, azt kell mondjam, hogy az lett volna a helyes ha megáll ő is.
2012. jún. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem az a legjobb ha magadra vetíted a dolgot, iszol és köhögnöd kell, de valaki tovább adagolja a kaját, én biztos nem örülnék neki ......meg kell állni!!! Anyósod meg úgy csinálta ahogy gondolta, nem hibás és te is jól cselekedtél, hogy nem hordtad le!
2012. jún. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
mi ez az anyos partolas?tegnap azt mondts,agressziv a gyerek,mert csip,mar,karmol.na-naaaaaaaa,8 honapos :s
2012. jún. 13. 10:39
 8/11 anonim ***** válasza:
27%
Most miért baj ha anyós is jól csinál valamit?miért akarod hogy elkezdjük szidni az anyósokat? ez elég gáz szerintem.vannak normális anyósok is.
2012. jún. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
27%

Mi az, hogy anyós pártolás?

Miért, ha valaki anyós, csak rossz lehet?


Az én anyósom csodás, remek tanácsai vannak, és felnevelt 2 gyermeket, köztük a férjemet, akik szintén remekül sikerültek... Lett baja a gyermeknek? Nem. Volt már, hogy én sem álltam meg, ha köhögött, evett tovább...

2012. jún. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
61%
Az én anyósom is felnevelt két gyereket, mégsem teljesen normális szegény. Nem túlzok tényleg nem az. elhiszem, hogy vannak csodás anyósok, sajna az enyém nem az...Ez esetben én nem pártolom kedves kérdező a kedves anyósodat. Mivel én elég heves természet vagyok, azonnal rászóltam volna. Nem lehordtam volna, csupán rászóltam volna, hogy hagyja abba, mert félrenyelt a gyerek. Emelje fel és, ha minden renben akkor folytassa. Nem normális az, aki ezen besértődne. A másik, hogy agresszív a gyerek? 8 hónaposan? Na, ezt biztosan nem hagynám szó nélkül... Végül konkrét válasz: Nem, abszolút nem jól csinálta az anyósod.
2012. jún. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!