Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Már sokszor említett kérdés,...

Már sokszor említett kérdés, hogy hol vegyek baba kocsit, és mire figyeljek hogy ne kelljen 2 vennem mert kinőtte?

Figyelt kérdés

Sajnos nem tudunk dönteni, mindenki mást és mást tanácsol nekünk, itt is sok sok kérdést láttam erről feltéve, Most úgydöntöttem anyukák véleményét kérném ki és felírom ki mit mond. Szeretenék nagyon jó,kényelmes babakocsit a kisfiamnak. Sokat vártunk rá, bár vettünk neki használt de jó babakocsit, most még is úgy döntöttünk hogy inkább azt eladjuk, mert nem mosható a huzata,és nincs lábzsák.


Fontos hogy jól érezze magát a kocsiban, hogy nekem is kényelmes legyen a séta, jól érezzük magunkat ne legyen később sem az,hogy megbéntam vagy hogy már kinőtte a kocsit , vagy nem kényelmes, vagy nehéz a tolása.

Szóval segitségeteket kérném, mert sajnos nem tudunk dönteni, abban sem hogy mennyit költsek rá, 2 babát szeretnénk ha sikerül a második magától, de persze azon is sokat gondolkodtunk hogy eladjuk e a másikat, de most arra jutottunk,hogy igen mert ujat szeretnénk, pedig szép babakocsi az is.


Az hogy kb meilyen árban?na ez is jó kérdés. ház felújításban vagyunk ,szóval igazán nem mondom hogy megengedhetném a drágát, vagy hogy nem hiányozna a kasszából az a 100ezer, de e körül szeretnék vagy eddig szeretnék max elmenni


2009. nov. 14. 23:43
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]


Ez egy nagyon jó kis kocsi, minden megvan benne amit leírtál, mosható, mózes hordozó sprotrész lábzsák.

Kényelmes tágas, strapabíró,mivel háromkerekű nagyon könnyű tolni, ha megtolsz egy ilyet és egy négykerekűt, akkor azt mondod neked csak ilyen kell! :)

Egyébként a Kengurug bababoltban láttam ár ilyet fekete és virágos színben is, de a piros unisex fiúnak lánynak is jó! Barátnőmnek van ilyen kocsija.

Én Quinny Buzzt vettem, ugyan ez csak más márka, és kétszer ennyi az ára, de ez a bolt akkor nyitott meg mikor én már megvettem.:(

2009. nov. 15. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekünk Bergon van, 3 funkciós. Nagyon jó kis kocsi, strapabíró, tágas.
2009. nov. 15. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!