Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos és 3 ujjnyi a...

Miujság. kérdése:

6 hónapos és 3 ujjnyi a kutacsa. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
A dokink jóváhagyásával már 2 cseppet adunk a D-vitaminból, de még nem javult. :( Mi lehet az oka? Mit tudok tenni azért, hogy hamarabb benőjön? Egyébként minden okés vele, mosolygós, jó kedélyű, aktív baba.

2013. nov. 2. 18:47
 1/5 anonim ***** válasza:
1,5 éves korra csontosodik be a nagykutacs, van még ideje rá. Egyenlőre szerintem nem kell aggódnod.
2013. nov. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A 8hosomnak màsfél ujjnyi....

Adjàtok a 2 cseppet. Nem biztos h vmi baja van...lehet h egyszerűen neki nem elég az 1. Gondolom 1 ho mulva megint nézi h vàltozott e...még fölösleges aggódni.

2013. nov. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. nov. 2. 18:54
 4/5 anonim ***** válasza:
50%

Férjem 20 évesen benyomta a saját kutacsát. Sokáig azt gondoltam, hogy ez hülyeség, aztán valahol olvastam, hogy a végleges csontosodás ilyen későn is előfordulhat. Addig puhább volt a csontja. Tényleg van ott egy mélyedés neki. Azt nem tudom, gyerekkorában hogy alakult, de most semmi baja.

Az jutott még eszembe, hogy ha továbbra sem javul, meg lehetne nézetni, hogy nincs-e valami felszívódási zavara.

2013. nov. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Másfél éves korig nő be a kutacs.

Ne félj, minden OK.

Keress rá ilyen kérdésre itt GYK-n és rögtön megnyugszol!!!

Azt olvastam egyik nap, hogy az a baj, ha nagyon korán nő be, mert van, akit műteni kellett emiatt. :S Szóval ne félj, minden rendben a babáddal.

2013. nov. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!