Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kisfiamnak ELTŰNT a heréje....

A kisfiamnak ELTŰNT a heréje. Lehetséges ez?

Figyelt kérdés
Mikor született megvolt neki mind 2 de 3 hetesen az egyik "eltűnt". A doki nézegette majd fél évesen ultrahangon nem találták így 1 évesen MR vizsgálaton voltunk de ott sem találták. Még a védőnő se halott ilyet. Az orvosokat kb, nem is érdekli a dolog. Csak a here vezetékét akarják kiműteni 2 éves korában. Fogalmam sincs mit tehetnék :-(

2013. nov. 2. 23:00
 1/9 anonim ***** válasza:
54%
Mi tanultunk olyat biológiaórán, hogy rejtettherejűség. Esetleg ez lehet.
2013. nov. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%

[link]


Lehet, hogy felszívódott. Olvasd el a link alatt található dolgokat és én felkeresném ezt az orvost is.

2013. nov. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%

És ezt is olvasd el.


[link]

2013. nov. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
6%
Szegény gyerek... Most egy herével kell majd élnie.
2013. nov. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Figyelj az en kisfiamnal is ez volt.mikor megszuletett.megvolt mind a 2. De.a doki mondta serve van amivel.megmutottek.. utanna szoszoros ertelembe eltunt az egyik.hereje,megegyszer megmutottek es meglett...
2013. nov. 3. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen az értelmes válaszokat. 4es 5ös kommentelőt általában figyelmen kívül hagynám de mivel a gyerekemmel poénkodnak, komolyan rohadjanak meg..... Itt egy kicsi gyerekről van szó és lehet sokakat nem izgatna de ez a dolog az élete végéig el fogja kísérni és amilyenek a mai gyerekek nem szeretném hogy ő legyen a nevetség tárgya... Cseppet sem nyugtatott meg hogy itt is vannak ilyen debil kommentelők akik ebben is poént találnak. Utánanéztem én is már a dolgoknak, azt mondták próbáljam meg pécsre vinni persze nem kevés időbe és energiába kerülne de a kaposvári orvosok nem képesek a munkájukat végezni sajnos.
2013. nov. 3. 08:49
 7/9 anonim ***** válasza:

Sajnos igen, ahogy olvastam a nemzőképességre is befolyással lehet.


De azért kellene minél gyorsabban cselekedni, mert ahogy a linkelt cikkeknél olvasható esetleg valahol megszorulhatott és akkor még meg lehet menteni esetleg.

2013. nov. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

5 os vagyok!

miert is rohadjak meg????tenyleg megmutottek a kisfiamat mert nem talaltak a herejet!!! es a doki nem tudta pontosan megmondani hogy hol van sooot azt mondta ha nem tudja onnan eloszedni akkor ki kell herelnie, de hal Istennek meglett!( idiota)

2013. nov. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
szia. tuti biztos nem te voltál az 5ös kommentelő mikor azt írtam.... szóval ne te rohadj meg :D már nem emlékszem mi volt ott de vmi bunkó komment :(
2013. nov. 27. 01:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!