Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi baja lett hirtelen az 1...

Mi baja lett hirtelen az 1 éves kisfiamnak?

Figyelt kérdés
Eddig flottul ment szinte minden,éjszaka 2-3x kelt ugyan,de ivott vizet és már aludt is tovább. Tegnap előtt már kapálózott,amikor vizet akartam neki adni,tolta el a kezem és rázta a fejét,ami viszont tegnap éjjel történt,hú... Felébredt,vizet akartam neki adni,durva csapkodásba kezdett és torka szakadtából elkezdett üvölteni. Hiába simogattam,nyugtattam,csak csapkodott és sírt. Fél órán keresztül nyugtattam,járkáltam vele,simogattam,suttogtam hozzá,de csak hüpögött. Akkor úgy tűnt,hogy most már talán rendben lesz,letettem aludni. Eltelt 10 perc és megint keservesen sírni kezdett,ezúttal már 1 órába telt,mire lenyugodott. Gondolván,hogy talán a foga,bekentem az ínyét dentinox-szal,ismét elaludt...negyed óra múlva megint elkezdett sírni és csapkodni,mint aki fél,vagy nem is tudom. Hiába simiztem,nyugtattam,járkáltam vele,nem használt,már nem tudott vissza aludni. Szerintetek mitől lehetett ez? Még sosem láttam ilyennek,sosem csinált hasonlót sem.
2013. szept. 13. 13:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Olvass utána ennek, hogy a tünetei megegyeznek-e. Kislányomnak ez a baja. Rendszerint nem egy éveseknél jellemző amit olvasol majd, de vannak kivételek. pavor nocturnus = éjszakai felriadás Nagyon rossz, sajnálom ha ez lesz a baj. Figyelem a kérdésed, ha írnál/kérdeznél szívesen válaszolok!
2013. szept. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__altata.. Ezt még olvasd el, mindegyik válasz az enyém.
2013. szept. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem egyértelmüen fog. Ez a hátsó rágokra jellemzö.

Vagy esetleg még torokfájás vagy más gyenge fájdalom. Ez 1-5 nap alatt megy le ha fog. Nekem lányomnál 3 nap szokott ilyen durva lenni.

2013. szept. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nagyon remélem,hogy nem ez az éjszakai felriadás,komolyan. Ijesztően hangzik,ahogy olvastam. A tüntetei megegyeznek a leírtakkal egyébként,annyi nem,hogy ő hajnali fél2kor kelt először,nem éjfél körül. Jó lenne,ha csak fog lenne... Olvastam olyat is,hogy tejterméktől is elő jöhet??? Már kap tejet,de eddig nem volt ilyen miatta,akkor most sem az talán,remélem. Most megijedtem egy kicsit,bevallom őszintén :( ő ugye beszélni még nem tud,de úgy tűnt,hogy tök mindegy,mit mondok,mintha nem is hallana. Simiztem először fekve az ágyban (magunk közé vettem),de eltolt,kicsavarodott a kezeim közül. Apukája is próbálkozott,de semmi... :(((
2013. szept. 13. 14:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Kislányomnál másfél éves kora körül voltak ilyen időszakok, ált. 3-4 napig tartott, aztán elmúlt. Ugyan ezt csinálta, felkelt zokogva, ha közeledni próbáltam rúgott, szó szerint vergődött az ágyban, hiába szólongattuk semmit sem használt - nálunk az vált be, hogy nagyvillany fel, felültettem, addig beszéltem neki, odavittem a kedvenc játékait, míg egyszer csak látszott a kis tekintetén, hogy na most már fent van, köztünk van , s csak akkor kezdtem el visszaaltatni. Nem kell a legrosszabbra gondolni, ez gyakori gyerekeknél, s bízom benn nálatok is pár nap alatt oldódik! Most 2 és fél éves lesz kislányom, kb. fél éve nem volt ilyen éjszakánk szerencsére!
2013. szept. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!