Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 14 hónapos kisfiamnak folyamat...

14 hónapos kisfiamnak folyamatosan felsőlégúti megbetegedése van. Tapasztalt valaki ilyet? Eléggé kétségbe vagyok esve.

Figyelt kérdés

Gyakorlatilag mióta bejött a rossz idő, kisebb-nagyobb megszakításokkal szörcsög. Másfél hónapon belül háromszor volt enyhe láza, kb. 2 napig, ekkor kezdődött a betegség is orrfolyással, tüszögéssel, köhögéssel. Túl vagyunk 2 antibiotikum kurán,múlthét csütörtökön megint 38.3 volt a láza, elvittem dokihoz, de mondtam neki, hogy nem vagyok hajlandó megint antibiotikumozni a gyereket. Elküldött fül- orr-gégészetre, nem találtak semmit, de a doktornő az orrában bele sem nézett, úgyhogy nem vagyok nyugodt...

Tapasztalt már valaki ilyet? Mi lehet vele? Tudom, nem vagytok orvosok, de hiába viszem dokihoz, nem nagyon mond semmit, hátha valamelyikőtökkel is volt már ilyen...

Ja és ma 2 hete szívom a gyerek orrát, mert nem kap levegőt, múlthétre pedig be is lázasodott, és folyamatosan szörcsög.


2013. okt. 7. 11:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Sterimar Baby-orrszívás-orrcsepp, hidegpárásítás, akár Salvus vízzel, Cebion csepp, Flavon Kids lekvár.
2013. okt. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!