Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen az új babydream pelenka...

Milyen az új babydream pelenka? Nektek melyik pelus vált még be ami nem pampers és liberó?

Figyelt kérdés

Régen használtuk a lányomnál, most jön a kistesó, de azóta talán változtattak rajta, ha jól láttam.

nekem fontos szempont egy pelenkánál, hogy gumis legyen a dereka és a tépőzárja.

köszi


2013. nov. 5. 10:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Aldis Mylove, és lidls Toujours. Az aldis volt a kedvencem.
2013. nov. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 eszo ***** válasza:
mi sokat kipróbáltunk..nekem is az aldis a kedvencem a mylove.most is azt használjuk..éjjel is kibírja este fél 9-től akár d.e. 10-ig is!!!szuper
2013. nov. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Még egy szavazat az ALDI pelusára! :)

Nekünk ez vált be a legjobban. A pamperst szerettem még, de aztán kiütéses lett tőle a lányom pocakrészen, és combrészen, ahol a kis fodrok vannak. Ugyanígy jártunk a DM pelusával is, attól is kiütéses lett.

Azóta csak az Aldisat használjuk, már nem is vagyok hajlandó mást kipróbálni. Szökő évente van vele baleset, mondjuk a jó vizes hasmenésnél, de azt egyik pelus sem képes benn tartani... Szóval minőségben kiváló, és gumis a dereka...

2013. nov. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

3-as vagyok, a babydreamről el is felejtettem írni.

Egyébként az is jó, olyan mint a pampers, azzal sem volt gond, jó puha az anyaga, viszont kívülről szöszölődik valamiért... Főleg nyáron vettem észre, amikor kisruha volt a lányomon. De igazából az értékéből nem von le, csak fura...

2013. nov. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A Babydream pelenkát nem ismerem, én is az Aldis pelenkára esküszöm. Emellett a Pennys pelenka is nagyon jó.
2013. nov. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az Aldis nagyon jó, amúgy a Mülleres ugyanaz, más mintával és olcsóbb is, ugyanaz cég gyártja nekem ez jobban bejött :)
2013. nov. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A babydream pelenka jó, az éjszakát kibírja és kényelmes a bébinek. Viszont ez a babydream premium dry pelenka egy rakás kaksi (aki mégis kipróbálná és pesti, ingyen odaadom mind a 33db-ot :D )
2013. nov. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!