Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy zajlik egy baba szépségve...

Hogy zajlik egy baba szépségverseny, hogy kell egyáltalán elindulni ennek irányába?

Figyelt kérdés
egy anyuka a minap kérdezte meg tőlem,hogy miért nem nevezünk ilyen versenyekre,mert a lányom nagyon szép és fotogén.1 éves.Természetesen nekem ő a legszebb,viszont elgondolkodtam....érdekelnénk vélemények.Köszönöm.
2013. nov. 5. 16:10
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Ha nagyon fáradt vagyok, szoktam nézni a TLC adón az Apró szépségek című sorozatot. De nagyon fáradtnak kell hozzá lenni, különben kibírhatatlan számomra. Biztos, hogy azt akarod a gyerekednek?
2013. nov. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Nézd meg ezeket a gyerekeket, főleg a kis sárgaruhás babát...szerinted természetesen néz ki? Szerinted normális, hogy kisminkelték?

[link]

2013. nov. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Én nem ilyen kis szörnyet szeretnék csinálni a lányomból.Természetes fotókat és természetesen szeretném,hogy kinézzen.
2013. nov. 5. 20:16
 14/22 anonim ***** válasza:

[link]

Itt találtam olyasmit, ami lehet, hogy neked jó lesz. Szerintem náluk érdeklődj.

2013. nov. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm utolsó ilyenre gondoltam.:)

Látjátok mindenki szörnyű anyának akart beállítani....szégyellhetitek magatokat.

2013. nov. 5. 21:24
 16/22 anonim ***** válasza:
Azért felrakhatnál egy képet a kislányról, manapság sokszor látok fekete hajú, bamba képű gyermekeket címlapon, ha a tiéd is ilyen kisebbség kinézetű akkor van jövőtök.
2013. nov. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Azért mert te szépnek látod nem biztos, hogy az.
2013. nov. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, sokszor én is, meg szerintem mindenki más is mondom más gyerekére, hogy ó jajj, milyen szép, közben meg haláli ronda. DE kínjában az ember olyat mond amit megbán, viszont örömet okoz a szülőnek.
2013. nov. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

Rohadt bunkók vagytok! Már ne is haragudjatok...

Nem fekete hajú bamba képű a kislányom...

De tudjátok csak azért is megmutatom nektek,hogy tudjátok rá mondani...:-átlagos kislány,nem szép...

És csak őszintén írjátok,bátran amit gondoltok...

[link]

[link]

[link]

2013. nov. 6. 13:32
 20/22 anonim ***** válasza:

Átlagos, szép baba, maradjon is ilyen, így szép, ahogy van.

Kábé az enyémnek is ilyen a szemszíne meg a hajszíne. Mondjuk az én lányom szeme szürkésebb. Ilyen idősen kábé ennyi haja volt neki is.

2013. nov. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!