Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy zajlik egy baba szépségve...

Hogy zajlik egy baba szépségverseny, hogy kell egyáltalán elindulni ennek irányába?

Figyelt kérdés
egy anyuka a minap kérdezte meg tőlem,hogy miért nem nevezünk ilyen versenyekre,mert a lányom nagyon szép és fotogén.1 éves.Természetesen nekem ő a legszebb,viszont elgondolkodtam....érdekelnénk vélemények.Köszönöm.
2013. nov. 5. 16:10
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
65%
remélem, gyorsan el is felejted ezt...
2013. nov. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Miért kéne,hogy elfejtsem?
2013. nov. 5. 16:14
 3/22 anonim ***** válasza:
0%
Ha elmúlt 1 éves, akkor már nem baba.
2013. nov. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Még nemmúlt el..;) 1 hét még van a szülinapjáig.
2013. nov. 5. 16:18
 5/22 anonim ***** válasza:
82%
Nem kell ismerősre fogni a te ötletedet,sehogyan nem fogják támogatni az anyukák itt az ötletedet 99%-ban.Mindenkinek a sajátja a legszebb,de minek a te vágyadat rákényszeríteni egy kisgyermekre?!Nekik ez kín szenvedés...A smink,egy helyben ülni stb...
2013. nov. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Esküszöm, kéne egy ilyen vállalkozást csinálni. Nevezési díjjal, stb. Tuti új házat építenék belőle egy év alatt.

Elgondolkozom a megvalósításán :)

2013. nov. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Nem anyukára fogom,nekem eddig eszembe sem jutott!!!! Tényleg egy ismerősöm hozta fel ez a témát..de tudjátok mit itt nem látnak sokan a rosszindulattól!!!!

Nem ű fogakat akarok adni a gyerekem szájába és éheztetni,hogy jól nézzen ki.

Tudjátok,ti biztos tökéletes anyák vagytok mert nem viszitek ilyen versenyre a gyereketeket....

2013. nov. 5. 16:25
 8/22 anonim ***** válasza:
Én is gondolkodtam ilyenen, de csak addig jutottam el, h neten beküldhető babafotók alapján ítélkeznek, ami szerintem nem fair. De aztán letettem róla, mert ha még is lenne ilyen és neveznénk és a zsűri nem minket választana, a szívem szakadna meg és örök tüske maradna a szívemben. :) Utálok veszteni... :P
2013. nov. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
76%

A legnagyobb butaság a baba és gyermekszépségverseny. Aztán csodálkozik a szülő, hogy anorexiás vagy bulémiás lesz a 8 éves gyerek.

Mi szülők elég, hogy tudjuk, hogy ők szépek. Minden gyermek szép,...ha másban nem is, de a lelkükben, szívükben...ők még tiszták.

Utálom, mikor a fasbukon linkelnek anyukák, hogy szavazz a gyermekembre...én soha nem neveztem a lányom ilyenre...

Ha nyer a gyermeked, maximum a te melled fog dagadni, ő csak annyit fog fel a dologból, hogy hatalmas zsivaly közepette fél órán keresztül nyugton kell ülnie, pedig ő játszani akarna...Egy kínzás az egész...még felnőtt embernek is, nem hogy egy gyereknek. Egy gyereknek se kívánnám, nem hogy a saját babámnak.

Mit lehet azon a versenyen nyerni? Pénzt, vagy ajándékkosarat? Szégyelném magam, hogy pénzkeresés céljából kihasználom a gyerekem.

2013. nov. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező: Nem kell ahhoz mondanod a gyereknek, hogy ne egyen. A kis agyukkal kiokoskodják maguktól. Majd látja, hogy az a másik kislány lett az első, ő csak a második lett, mert mondjuk ő vékonyabb, vagy esetleg a kislány, aki második lett, szeplős, vagy nem volt megcsinálva a frizurája, mint a másiknak...és az a baj, hogy mivel ők még nagyon kis tapasztalatlanok, úgy elferdülhet az önképük, hogy az önbizalmuk a béka feneke alá esik. Az ilyen versenyek szétrombolhatják a gyermek lelkét.
2013. nov. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!