Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Klasszikus kérdés, bocs:...

Klasszikus kérdés, bocs: akkor 16 hós kislányomnak mit vegyek Karácsonyra?

Figyelt kérdés
Van már neki: montessori, építő kocka, építő poharak, kismotor.
2009. nov. 16. 08:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Szánkó, konyha, ha szereti a plüssöket, akkor abból egy nagyobb, formabedobó, labda, nagy rongybaba, esetleg báb, képeskönyv mondókákkal, zongora, játék trombita, fürdőjáték (pl. olyan vizimalmos, Tescoban láttam, én olyat veszek), fa csattogós lepke és társai. Hirtelen ennyi jutott eszembe, remélem, h találsz benne valami jó ötletet.

Az enyém tegnap volt 15 hónapos, és már megvettem a karácsonyi ajándékát, világítós, zenélős babataxit kap, eddig nem volt ilyenünk:)

2009. nov. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi. A konyhára gondoltam én is, de vajon tudna vele rendeltetésszerűen játszani? Nem dobálná összevissza őket? :-)
2009. nov. 16. 08:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Épp ma a tanácsadáson láttam egy 15 hónapos kislányt és van ott egy rakat játék, oda ment a konyhához és játszott vele míg rá nem került a sor. De vehetsz neki golyó pályát amibe golyókat kell gurítani és itt ott kijönnek és zenél ha bedogja a golyót Fishe Price zsiráf golyópálya.Tanuló kutyus, tanuló robot.Lehet kapni fából zene eszközöket dob cintányér furulya stb van egy csomagban. Fisher-Price ugráló zebra, hintaló. Sátor házikó.
2009. nov. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Leht, h dobálná össze-vissza:)

Akkor csak edénykéket vegyél neki, kanalakat, hátha az tezsene neki. Az én fiam kedvence a konyhában a saját lábosa egy fakanállal:D

2009. nov. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!