Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Legyetek őszinték : Első...

Legyetek őszinték : Első babánál ti is megkattantatok a játékvásárlástól?

Figyelt kérdés
Eddig ugye nem kellett, h. figyelgessem milyenek vannak. de most, hogy olyan korba lépett a gyerek, h. már lehet neki ezt-azt venni, teljesen magukkal rántanak a játékok. a férjem is, én is, imádjuk őket. mindent összevásárolnánk, most meg még akciók is vannak. persze a gyereket közel nem érdekli még annyira, de mi püföljük a dobot, dugossuk a formákat a bödönbe. .. teljesen megkattantunk. Mindent akarunk :D vége lesz egyszer ennek? :)

2013. nov. 7. 07:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem 4-es, tudod miért lettél lepontozva? Mert az utolsó mondatodban olyanra válaszolsz, amit senki sem írt, az olvasottakakt sem tudotad értelmezni.


Ki írta, hogy elég az üres flakon? Másold be.

Egyébként annyit írtak, olvasd el mégegyzser, hogy az üres flakon sokszor sokkal jobban tetszik a gyerekeknek, mint akármilyen több funkciós-készségfejlesztő-hiperszeuper játék.

2013. nov. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Nálunk a férjem ilyen. Minden héten venne a kisfiunknak valamit. Itthon ő autózik + építőkockázik, a gyerek meg nem is érdekli a halom játék.

Én a játékoktól nem, inkább a ruháktól vagyok bekattanva. Mindig is ruhamániás voltam, imádok öltözködni, naponta többször is átöltöztem régen, mára már kicsit alábbhagyott ez a szenvedélyem, viszont a fiamat imádom csini ruhákba öltöztetni. Minden héten veszek neki valamit, még ha csak egy zoknit, de valamit mindig. Férjem szerint felesleges ennyi ruha, mert úgyis kinövi hamar őket. Nekem ez a mániám. Bele sem merek gondolni, hogy mit művelnék, ha lányom lenne... :)

2013. nov. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
szerencsére ruhák terén nem tudok elcsábulni. eddig max. 7e ftot költöttem ruhára a 7 hónap alatt, pedig kislány. mindent kaptunk. most viszont kellett egy téli sapi, 1600.-volt. hát nem szívesen adtam ki érte a pénzt. persze nem a gyerektől sajnálom, de egy sapka 1600...
2013. nov. 7. 18:04
 14/17 anonim ***** válasza:

Nem írt senki ilyet, nem azért írtam oda mert bárki is írt volna ilyesmit, csak úgy leírtam a véleményemet, hiszen a TÉMÁHOZ KAPCSOLÓDIK! Miért is nem hasznos akkor a válaszom?

4-es voltam

2013. nov. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Inkább te nem tudtad értelmezni az én válaszomat... nem értem honnan szedted azt hogy én azzal a mondattal válaszolok bármelyik kommentre.

4-es

2013. nov. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, kérdeztél, válaszoltam, erre még te beszélsz rám.


Tudod, mi a baj? A stílusod.

2013. nov. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Oké, bocsi, nem rád vagyok kiakadva, hanem arra aki lepontozott... de azért neked is van mit csiszolni a stílusodon, mert Te is egyből írtad, hogy én nem tudom az olvasottakat értelmezni.
2013. nov. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!